alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Lopty

 
[39]

Lopty, ktoré hýbu svetom

Existuje šport, ktorý dokáže viac utužiť ľudí na jednom mieste, než je futbal? Je zvláštne, koľko emócií sa dokáže vystriedať počas jedného zápasu či tréningu. Adrenalín, radosť, napätie, sklamanie, smútok, celkovo však potešenie hry. A tomuto všetkému panuje jedna vec: adidas futbalová lopta. 

Bez futbalovej lopty adidas to nejde

Zahrať si jeden z najobľúbenejších športov sveta si môžeš pokojne bez futbalovej súpravy. V priateľskej atmosfére si môžeš niekedy zahrať aj bez kopačiek. Ale narovinu, zahrať si futbal bez futbalovej lopty, to fakt nejde. Čo by to bolo za hru, ak by v nej nebola prítomná táto najzákladnejšia guľatá vecička, ktorá rozhýbe celé davy na futbalových štadiónoch. Nájsť si tú správnu futbalovú loptu môže byť niekedy celkom výzva. Je potrebné rozlišovať vo veľkostiach lôpt, ale taktiež treba myslieť aj na to, aký typ futbalu budeš hrať. Lopty sa dokonca líšia aj podľa toho, na akom povrchu budeš loptu používať. Môžeš hrať na piesku, kde potrebuješ ľahšiu loptu, na tráve alebo potom na iných povrchoch – napríklad v škole na betónovom ihrisku či indoorovo, v hale alebo v telocvični. Na každý účel si tu rozhodne nájdeš to svoje.

Veľkosti a vzhľad futbalových lôpt adidas

Asi vieš, že lopty si vyberáš podľa veľkostí. Tie sa definujú na základe obvodu lopty a jej hmotnosti. Konkrétne váhu a obvod máš uvedené pri každom jednom modeli vo sprievodcovi veľkosťami. Napríklad veľkosť 5 je najobľúbenejšia a najväčšia a je určená pre dospelých hráčov a dorast. Naopak, veľkosť 1 je pre najmenších horlivých futbalistov. Veľkosť 2 sa odporúča pre deti vo veku 3 – 6 rokov a veľkosť 3 je zase ideálna pre vekovú kategóriu do 8 rokov. Lopty sú vyrobené zo syntetického materiálu tak, aby boli čo najviac dynamické a nevsakovali vlhkosť a vďaka výraznému dizajnu je ich vo vzduchu vidieť ľahšie. V našej ponuke si navyše nájdeš rôzne špeciálne edície futbalových lôpt venovaných rôznym svetoznámym futbalovým klubom.

Futbalové lopty Ligy majstrov adidas

Vyber si z ponuky futbalových lôpt Ligy majstrov a razom sa ocitneš na ihrisku spolu so svojimi obľúbenými hráčmi. Staň sa súčasťou jednej z najprestížnejších líg v Európe nielen ako divák. Vyskúšaj ju priamo na ihrisku so svojimi spoluhráčmi. Tí určite ocenia jej kvality. Lopty Ligy majstrov sú inšpirované modelmi z konkrétnych zápasov Ligy majstrov, majú neobyčajný dizajn v štýle najlepších európskych futbalových tímov a každú z nich zdobí erb Ligy majstrov UEFA. Vďaka odolnému materiálu a bezšvovej konštrukcii zvládneš aj tie najťažšie kľučky.