alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Futbalové lopty

 
[34]
Futbal biela Lopta Tiro ProFutbal biela Lopta Tiro Pro

Lopta Tiro Pro

Futbal

Futbal biela Lopta Tiro MatchFutbal biela Lopta Tiro Match

Lopta Tiro Match

Futbal

Futbal biela Lopta Ocean ProFutbal biela Lopta Ocean Pro

Lopta Ocean Pro

Futbal

Futbal oranžová Lopta Messi ClubFutbal oranžová Lopta Messi Club

Lopta Messi Club

Futbal

Futbal oranžová Lopta Messi MiniFutbal oranžová Lopta Messi Mini

Lopta Messi Mini

Futbal

Futbal biela Lopta Tiro ProFutbal biela Lopta Tiro Pro

Lopta Tiro Pro

Futbal

Futbalové lopty, ktoré s tebou napíšu vlastné príbehy

Odolné, univerzálne, pútavé. Futbalové lopty s rukopisom značky adidas s tebou zažiaria všade tam, kde sa hrá tvoj milovaný šport. Naplno sa sústreď, dominuj a užívaj si hru. Tieto lopty od adidas sa vyznačujú kvalitným strojovým šitím, ktoré zvyšuje ich celkovú odolnosť. Ďalšou prednosťou je materiál, z ktorého sú vyrobené. Butylkaučuk dlhšie drží vzduch a predlžuje životnosť lopty, s ktorou hravo zvládneš každú futbalovú výzvu. Nezabudni, lopta je len začiatok. Príbehy s ňou píšeš ty a tvoje unikátne schopnosti.

Lopty na futbal: kvalita pre profíkov i amatérov

Lopty na futbal sú presne ten typ športového náčinia, ktoré si vezmeš do tašky všade tam, kde smeruješ. Je jedno či si profesionálny futbalista alebo amatér - keď ťa chytí poriadna chuť zakopať si do lopty, bude tu vždy s tebou. Poteší ťa tiež úprava z odolného materiálu TPU, nech si futbal môžeš zahrať skutočne zostra a kdekoľvek. Ukáž svoj štýl a vyjadri ho dizajnom lopty a futbalovým odkazom, ktorý so sebou nesie. Futbal je cesta a lopta je len začiatok. Zvyšok je v tvojich rukách.

Futbalové lopty s odkazom na špeciálne udalosti

Futbal, futsal, vlastne čokoľvek. Na stránke adidas nájdeš univerzálnelopty, ktoré zvládnu tvoje požiadavky na správnu loptu. Niektoré lopty vzdávajú hold špeciálnym futbalovým podujatiam, iné úspešným klubom a niektoré dokonca aj vybraným typom kopačiek. Skontroluj ponuku, vyber si také vlastnosti a dizajn, ktoré ti najviac vyhovujú a vybehni si po zážitky na najbližšie ihrisko či tréningovú zónu. Tieto mnohouholníkové dizajny a grafické motívy zvládnu každú tvoju výzvu. Mnohé z lôpt majú vyššiu rotáciu a presnosť a vďaka pútavej grafike sa na ihrisku len tak nestratia.