alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Futbalové lopty

 
[46]

Vezmi ju so sebou kamkoľvek a dominuj kdekoľvek. S týmito futbalovými loptami budeš centrom pozornosti všade, kde sa objavíš. Pútavá grafika, štruktúrované vzory a vycibrené vlastnosti adidas lôpt ťa neprestanú fascinovať.

Lopta Al Rihla Club
Lopta UCL Competition Void
Lopta UCL Club Void
Lopta UCL Club Void
Lopta UCL Training Void Texture
Lopta UEFA Nations League Pro
Lopta UCL Pro Void
Lopta UCL Club Void
Lopta UCL Club Void
Lopta UWCL League Void
Lopta Al Rihla Competition
Lopta Al Rihla League Junior 350
Lopta Al Rihla Club
Lopta Tiro Club
Lopta Al Rihla League
Lopta Al Rihla League Junior 290
Lopta Tiro Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Pro Sala
Lopta Messi Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Tiro Club
Lopta Tiro Competition
Lopta Messi Mini
Lopta Germany Al Rihla Club
Lopta Tiro League TB
Lopta Al Rihla Pro Winter
Lopta Al Rihla Pro Beach
RIHLA JUMBO
Lopta UCL Club Void
Lopta UCL Pro Void Winter
Lopta Tiro League
Lopta Tiro Match
Lopta UCL Void Mini
Lopta Tiro Club
Lopta UCL League Void
RIHLA TRN SAL
Lopta Team Sala

Futbalové lopty, ktoré s tebou napíšu vlastné príbehy

Odolné, univerzálne, pútavé. Futbalové lopty s rukopisom značky adidas s tebou zažiaria všade tam, kde sa hrá tvoj milovaný šport. Naplno sa sústreď, dominuj a užívaj si hru. Tieto lopty od adidas sa vyznačujú kvalitným strojovým šitím, ktoré zvyšuje ich celkovú odolnosť. Ďalšou prednosťou je materiál, z ktorého sú vyrobené. Butylkaučuk dlhšie drží vzduch a predlžuje životnosť lopty, s ktorou hravo zvládneš každú futbalovú výzvu. Nezabudni, lopta je len začiatok. Príbehy s ňou píšeš ty a tvoje unikátne schopnosti.

Lopty na futbal: kvalita pre profíkov i amatérov

Lopty na futbal sú presne ten typ športového náčinia, ktoré si vezmeš do tašky všade tam, kde smeruješ. Je jedno či si profesionálny futbalista alebo amatér - keď ťa chytí poriadna chuť zakopať si do lopty, bude tu vždy s tebou. Poteší ťa tiež úprava z odolného materiálu TPU, nech si futbal môžeš zahrať skutočne zostra a kdekoľvek. Ukáž svoj štýl a vyjadri ho dizajnom lopty a futbalovým odkazom, ktorý so sebou nesie. Futbal je cesta a lopta je len začiatok. Zvyšok je v tvojich rukách.

Futbalové lopty s odkazom na špeciálne udalosti

Futbal, futsal, vlastne čokoľvek. Na stránke adidas nájdeš univerzálnelopty, ktoré zvládnu tvoje požiadavky na správnu loptu. Niektoré lopty vzdávajú hold špeciálnym futbalovým podujatiam, iné úspešným klubom a niektoré dokonca aj vybraným typom kopačiek. Skontroluj ponuku, vyber si také vlastnosti a dizajn, ktoré ti najviac vyhovujú a vybehni si po zážitky na najbližšie ihrisko či tréningovú zónu. Tieto mnohouholníkové dizajny a grafické motívy zvládnu každú tvoju výzvu. Mnohé z lôpt majú vyššiu rotáciu a presnosť a vďaka pútavej grafike sa na ihrisku len tak nestratia.