alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Futbalové šortky

 
[211]
1 / 5
Strana:z 5

Ovládni trávnik s futbalovými šortkami adidas

Aby si si mohol užiť dynamickú futbalovú hru naplno, potrebuješ k tomu adekvátnu výbavu. A rovnako ako sú dôležité kvalitné kopačky, je potrebné venovať pozornosť aj výberu poriadnych futbalových šortiek. Počas kľúčových momentov zápasu často rozhodujú aj detaily, prečo teda nezískať nad súperom výhodu už pri obliekaní sa v šatní? Medzi našimi futbalovými šortkami adidas nájdeš mnohé tradičné a overené prevedenia s modernými prvkami adidas, ako napríklad legendárny 3-Stripes a vďaka ich skvelým funkčným vlastnostiam si budeš odnášať víťazstvá jedna radosť! Navyše vďaka modelom v dizajne športových tímov máš tiež možnosť naplno vyjadriť svoju lásku k tvojmu obľúbenému futbalovému klubu. Daj všetkým najavo, že tvoje srdce bije pre futbal vďaka futbalovým šortkám adidas!

Futbalové šortky nabité unikátnymi technológiami

Všetky naše futbalové šortky adidas sú z ľahkých materiálov, aby ťa pri rýchlych šprintoch za loptou a pri častých zmenách smeru nič nerušilo. Priedušné materiály pomáhajú v každom momente zápasu odvádzať pot smerom od tvojej pokožky, vďaka čomu sa neprehreješ a zostaneš v suchu po celý čas. Môžeš sa tak sústrediť len na to, ako prekonať obranu súpera a ako ideálne trafiť loptu z priameho kopu, aby brankár nemal žiadnu šancu. Šortky, ktoré kombinujú kompresný a voľný materiál, udržia tvoje stehenné svaly v plnej prevádzkovej teplote až do posledného zapískania rozhodcu. Voľnejšie strihy ti zase doprajú pocit maximálnej slobody a dovolia ti prejaviť sa na trávniku bez akýchkoľvek obmedzení. Futbalové šortky adidas boli navrhnuté a vyrobené tak, aby pomohli vyťažiť z hry ich nositeľa absolútne maximum. Preto sme do nich implementovali tie najmodernejšie dostupné technológie! Výsledkom sú šortky, ktoré ponúkajú absolútnu voľnosť v pohybe, komfort a výdrž na niekoľko sezón. Koniec koncov, ak ich nosia najlepší futbalisti na svete a tvoje idoly, existuje dôvod, prečo by si ich nemal mať vo svojej výbave aj ty?