alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Black Friday výpredaj bežeckej obuvi

 
[105]
Beh červená ULTRABOOST DNABeh červená ULTRABOOST DNA

ULTRABOOST DNA

Beh

Beh čierna Tenisky Supernova+Beh čierna Tenisky Supernova+

Tenisky Supernova+

Beh

1 / 3
Strana:z 3

Rozbehni sa s Black Friday výpredajom bežeckej obuvi

Vylepši svoje bežecké rekordy vďaka originálnym teniskám adidas z Black Friday výpredaju bežeckej obuvi. Či už miluješ beh na dlhé trate alebo šprint, vyber si kvalitu, ktorá dlho vydrží. V teniskách klasického strihu s odolnou podrážkou Adiwear nájdeš istotu a spoľahlivosť, ktorú potrebuješ počas behu v akomkoľvek teréne. Vďaka flexibilnej tlmiacej medzipodrážke Bounce si budeš užívať doslova každý kilometer. Navyše, dokonalo sediaca päta Fitcounter a spevnený priedušný sieťovinový zvršok prispievajú k tomu, že tenisky tvoju nohu neustále udržiavajú v pohodlí. Black Friday výpredaj bežeckej obuvi ponúka aj originálne responzívne bežecké modely tenisiek, pričom tlmiaca medzipodrážka Boost HD významne napomáha pri behu aj na tvrdých povrchoch.

Biele klasiky 3-Stripes v Black Friday outlete bežeckej obuvi 

V Black Friday výpredaji bežeckej obuvi nájdeš aj minimalistické prevedenia tenisiek. Elegancia bielej v klasickom strihu bežeckej obuvi so sieťovinovým zvrškom sa hodí nielen na beh, ale aj bežné denné nosenie do ulíc. Celodenné pohodlie istí aj tlmiaca medzipodrážka Cloudfoam s ľahkou a priedušnou konštrukciou tenisiek. Na krátke a stredné behy sa ti hodí bežecká obuv s hybridnou medzipodrážkou, ktorá je skombinovaná s úpletovým zvrškom, takže si svoj beh dokonale užiješ.

Vysokofunčkné a flexibilné tenisky, ktoré už roky nosia aj profesionálni športovci

Zalov aj medzi vysokofunkčnými a stabilne flexibilnými teniskami s priliehavým strihom. Tomuto modelu sa prispôsobil aj textilný elastický zvršok Primeknit s jedinečnou mriežkovanou štruktúrou, čím tesne obopína chodidlo a spevňuje aj kritické miesta. Práve tieto kvality z nich robia bežeckú obuv svetovej úrovne, ktorá tvoje bežecké výkony posunie za hranice tvojich limitov. Vďaka mnohoročným skúsenostiam športovcov adidas vyvinul aj futuristické tenisky, pre ktoré je charakteristické inovatívna podrážka vytvorená digitálnou 3D tlačou. Nechýba jej ani jedinečná mriežková štruktúra, ktorá zabezpečuje perfektné tlmenie pri každom kroku. Zalov v Black Friday outlete bežeckej obuvi po kvalite, ktorá sa nosí.