alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

Zimné bundy

 
[234]
1 / 5
Strana:z 5

Zimné bundy, ktoré ochránia aj v extrémnom počasí

Máš chuť športovať, ale počasie za oknom ťa schladilo? Nenechaj sa zastaviť. Aj keď vonku sneží alebo prší, stále môžeš vybehnúť na cestu, alebo ísť s kamarátmi hádzať na kôš - stačí si vziať zimnú bundu adidas. Pri dizajne našich vetrovek myslíme na aktívny život, pri ktorom ťa budú sprevádzať. Aby ti nebolo príliš zima, pred vetrom a mrazom ťa chráni vonkajšia vrstva z páperia alebo polyesteru, ktorá môže byť u niektorých modelov dokonca vodeodolná. Problémom pri športe však nemusí vždy byť zima, ale aj teplo. Preto k vonkajšej vrstve pridávame aj vnútornú sieťovinovú vrstvu alebo polstrovanie, ktoré efektívne odvádzajú teplo a vlhkosť preč, pričom ťa držia v suchu.

Do mesta aj na hory v zimnej bunde adidas

Ani cez zimu nemusíš opúšťať svoj štýl. Moderné zimné bundy ťa ochránia pred nepríjemnými zimnými ránami, a pritom budú skvelo reprezentovať tvoj štýl pri prechádzke mestom. Ľahké športové bundy alebo streetové pestrofarebné kusy sú ľahké, teplé… a hlavne šik! Ochránia ťa aj pred dažďom a vetrom, ktorý je v uliciach častokrát cez zimu najväčší nepriateľ. Alebo patríš skôr k tým, ktorí si krásu zimy vychutnajú v jej plnej, prírodnej kráse? Páperové zimné bundy s podporou flisovej vetrovky ako základnej vrstvy ťa so správnym vrstvením zohrejú aj pri zimnej túre na horskú chatu. A vôbec nemusíš robiť kompromis medzi funkčnosťou a štýlom.

Štýlové zohriatie aj na jesenných greenoch

Samostatnou kategóriou medzi zimnými bundami sú golfové vesty. Tieto ti posyktnú dostatočnú ochranu pred chladom, a pritom ťa vôbec neobmedzujú v pohybe. Nemajú rukávy, takže ťa nebudú brzdiť v poriadnom švihu, a zároveň sú decentne elegantné. Zohrejú ťa vďaka skvelému prirodzenému izolantu - kačaciemu páperiu. Vodeodpudivá úprava ti dovolí hrať v akomkoľvek počasí, a udrží ťa v suchu a teple. Ak by si predsa len chcel skôr niečo s rukávmi, vestové bundy alebo flisové vetrovky ťa pri hrách úplne ochránia. Sú stále elegantné a štýlové, takže ťa reprezentujú nie len na greene, ale aj mimo neho.