alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Čelenky a šilty na behanie

 
[9]

Buď vždy v suchu a nedaj potu šancu! Čelenky a šilty na behanie sú ideálnym spoločníkom na tréning či ranný beh a perfektne doplnia tvoj športový outfit.

Čelenka Terrex
Čelenka Terrex
Čelenka Terrex COLD.RDY Merino
Čelenka Terrex Graphic

Čelenky a šilty na behanie nesmú v bežeckej výbave chýbať

Bezpečne ťa ochránia pred stekajúcim potom a oslepujúcimi slnečnými lúčmi. Pohodlná elastická čelenka na behanie z hladkého úpletu ti sadne ako uliata a fantasticky absorbuje vlhkosť. Výhodné trojbalenie rôznych farieb môžeš kombinovať so svojím bežeckým outfitom podľa nálady. Protišmyková silikónová páska udrží čelenky na behanie na svojom mieste, aby ťa pri tréningu nič nerušilo. Rýchloschnúca čelenka má obrovskú výhodu napríklad pri trailovom behu. Je vyrobená z materiálu, ktorého súčasťou je recyklovaný materiál Primeblue. Funkčná tkanina AEROREADY ťa nesklame ani v najhorúcejších dňoch a v modeli z unikátneho materiálu COLD.RDY zabehneš svoj zvyčajný okruh aj keď teploty klesnú k nule. Čelenky a šilty na beh sú prispôsobiteľné veľkosti hlavy a pristanú mužom i ženám bez rozdielu veku.

Čelenky na beh ti spríjemnia tvoju pravidelnú dávku pohybu

Než vyrazíš z domu na ranný beh, nezabudni si so sebou vziať čelenku z materiálu, ktorý bude optimálne odvádzať vlhkosť od pokožky. Okrem absorpcie potu ti čelenka pomôže udržať vlasy na svojom mieste, aby ti pri behu nezavadzali a nepadali do očí. Čelenka na beh môže mať rôzne šírky či dizajn a je len na tebe, pre ktorú sa rozhodneš. Elastický, stredne ohnutý šilt z plochého úpletu je nielen praktický, ale aj atraktívny a vyzerá skvelo s akýmkoľvek športovým oblečením. Uži si beh tak, ako nikdy predtým a spoľahni sa na funkčnosť a pohodlie, ktoré ti poskytnú čelenky na beh a šilty adidas!

Praktické a ľahké na údržbu

Také sú čelenky a šilty na behanie, ktoré ťa podržia aj v extrémnom počasí. Pri ich údržbe stačí použiť jemný prášok a na pranie zvoliť šetrný program. Zabehni si pre zdravie v modeloch značky adidas!