Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

CLIMACHILL

(produkty 1819)

Porazte horúčavu!

Climachill je najmodernejšia revolučná technológia, zaisťujúca pokročilú priedušnosť, maximálnu ventiláciu a odvedenie potu z vášho tela, výsledkom čoho je okamžitý chladivý efekt. Nič lepšie ako ponúkané aktívne chladenie nenájdete. Vaše telo vďaka nemu bude aj napriek extrémnemu teplu udržiavané v chladnom a suchom prostredí, čo určite oceníte pri športovom výkone, pretože sa budete cítiť mimoriadne sviežo a pohodlne. Priznajme si, komu pri akejkoľvek pohybovej aktivite nevadia tečúce kvapky potu po tele? S tým je však vďaka Climachill definitívny koniec! Vďaka tejto technológii si udržíte koncentráciu nielen pri tréningu, ale aj počas napínavého súťaženia. Extra priedušný materiál vás jednoducho schladí a udrží v suchu aj v tom najhorúcejšom počasí a najťažšom zápase tým, že teplo aj pot odvedie z pokožky. Neveríte? Vyskúšajte!

Ako to funguje

adidas pochopil, že lepšie výkony športovcov idú ruka v ruke s regulovaním teploty. Preto po prvýkrát spojil aktívne chladenie s odparovaním. Unikátna technológia Climachill funguje na viacerých princípoch. Revolučné hliníkové chladiace kruhy sú strategicky umiestnené tak, aby splynuli s najteplejšími oblasťami tela a mohli tak pri vzájomnom kontakte príjemne chladiť pokožku. V oblečení sa používa unikátne ploché vlákno Subzero s obsahom titánu. Titán vďaka svojim vlastnostiam pomáha uvoľňovať teplo z vášho tela a týmto spôsobom sa schladí. Ploché vlákna využité pri tomto type technológie zabezpečujú väčšie styčné plochy, preto sa vďaka ich väčšiemu kontaktu s pokožkou ochladíte ešte viac. Zabudnite preto na nadmernú vlhkosť alebo teplo – Climachill ich z vnútorných vlákien presunie do vonkajšej vrstvy tvorenej zo špeciálnych vlákien Polar a tie zaistia rýchle odparenie potu a príjemnú ventiláciu.

Technológia Climachill je v predaji po celom svete v rôznych kategóriách, vrátane mužských, ženských a detských tréningových odevov, v oblečení určenom na tenis a v outdoorovom oblečení. Medzi kľúčové prvky v produktovej rade Climachill patria mužské tréningové tričko a ženský tenisový top. Ponuka však zahŕňa aj bundy, tričká, šortky, dresy, legíny, polokošele, spodky, šiltovky či podprsenky. Výber je len na vás!