alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Disney

 
[142]
1 / 3
Strana:z 3

Disney oblečenie plné nezameniteľného komfortu

Nie je nič lepšie ako stráviť celý deň hraním sa s kamarátmi na ihrisku. Dopraj svojmu drobcovi k týmto radostiam detského sveta poriadne komfortné oblečenie. V Disney oblečení vyrobenom z kvalitných látok príjemných na dotyk sa junior bude môcť vyšantiť dosýta. Ľahká konštrukcia ho nebude ťažiť ani pri celodennom hraní sa. Disney oblečenie je tu pre všetkých malých fanúšikov svetoznámych rozprávok. Originálne grafické spracovania plné zábavy, ktoré prinášajú vyzobrazenia známych Disney postavičiek, zaručene vyčarujú drobcovi dobrú náladu a úsmev na tvári. Či už ide o tenisky, čiapky alebo tašky a iné produkty, každý kúsok má svoje nezameniteľné rozprávkové čaro. Niektoré z Disneyho oblečenia sú vyrábané aj za pomoci vysokofunkčného recyklovaného materiálu. Aj takýmto spôsobom chceme budúcej generácií zanechať planétu čistejšiu od nadbytočného plastového odpadu.

adidas Disney oblečenie a doplnky pre malých fanúšikov rozprávok

adidas Disney oblečenie a jeho doplnky sú plné pohodlia a rôznych funkčných vychytávok. Mikina s rovným strihom bude na juniorovi pekne sedieť. Tepláky sa vďaka zúženiu pri členkoch nebudú zbytočne vyhrňovať a elastický pás so šnúrkou na stiahnutie zaistí, aby nepadali ani v najväčšom víre zábavy. Keď začne pražiť slnko, nasaď juniorom na hlavu pohodlnú bavlnenú šiltovku s prispôsobiteľným zapínaním. Predné vrecká na teplákovej súprave dobre poslúžia pre odkladanie tých najcennejších artefaktov z prieskumu detského ihriska. Alebo aj odloženia kľúčov či iných praktických drobností. adidas Disney obuv má zapínanie na šnúrky, ale k dispozícií sú aj modely s veľmi rýchlym našuchovacím dizajnom.

Kvalitné kúsky, ktoré vyčarujú úsmev

Vráť sa s drobcom do detských rozprávkových čias a vychutnajte si spoločné chvíle vďaka Disney oblečeniu! Krásne súpravy oslavujúce svetoznáme postavičky zo sveta Disney sú rozkošné a junior sa do nich na prvý pohľad zamiluje. Ide o kúsky vyrobené z odolných látok. Aby vydržali čo najdlhšie, je fajn ak sa o ne budeš dobre starať. Pre zachovanie sviežich farieb je vhodné ich prať s rovnako farebným oblečením. Grafiky a potlače nie je vhodné žehliť lebo by sa mohli rýchlo poškodiť. Rovnako neodporúčame vystavovať oblečenie bieleniu či inému chemickému čisteniu. Podrobné inštrukcie k starostlivosti nájdeš pri konkrétnom výrobku.