alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

MS vo futbale

 
[231]
Chceš sa ukázať na ihrisku v tom najlepšom svetle? Choď na stránku adidas FIFA World Cup™ a vyber si z ponuky futbalových dresov a oblečenia majstrovstiev sveta vo futbale. Užívaj si naplno každý moment zápasu!
Futbal biela Lopta Ocean MiniFutbal biela Lopta Ocean Mini

Lopta Ocean Mini

Futbal

1 / 5
Strana:z 5

Prichádza jeden z najslávnejších športových sviatkov – MS vo futbale 2022

Tohtoročné Majstrovstvá vo futbale sa konajú od 21. novembra do 18. decembra 2022 v Katare. Cez kvalifikáciu sa do užšieho výberu prebojovali tie najlepšie národné tímy sveta. Povzbudzuj svoj obľúbený tím v drese MS vo futbale 2022, vyber si z našej ponuky oficiálnu loptu MS vo futbale 2022 Al Rihla, ktorá znamená „cestu“, tvoju cestu k úspechu. Je to lopta, ktorá sa prispôsobí tvojmu pohybu, stelesňuje oddanosť hre, každým dotykom spája ľudské príbehy a predstavuje nové vízie technológií v každej svojej vrstve. Tak na čo ešte čakáš? Choď ju vyskúšať!

Zaži futbalový ošiaľ počas MS vo futbale

Ak miluješ futbal, nie je čo riešiť. A práve majstrovstvá sveta vo futbale ti prinášajú obrovský zážitok a vášeň z hry. Predstavia sa tu tí najlepší z najlepších. Keď futbalisti vybehnú na ihrisko, zažívaš eufóriu pri pohľade na ich futbalové umenie. Aj ty sa im môžeš vyrovnať. Navštív našu stránku a vyber si z našej ponuky futbalových dresov, šortiek, ponožiek, šľapiek, súprav, búnd a teplákov inšpirovaných majstrovstvami sveta vo futbale. Neboj sa zažiariť!

Súpravy futbalového oblečenia MS vo futbale pre celú rodinu

Tráviš čas so svojou rodinou na štadióne alebo počas futbalových tréningov? V našej ponuke nájdeš super kúsky pre mužov, ženy aj deti. Majstrovstvá sveta vo futbale súpravy poskytujú tvojmu dieťaťu plnohodnotné športové oblečenie, ktoré sa môže stať impulzom na začatie zaujímavého dobrodružstva vo svete športu. Nič nie je nemožné. Možno už tvoje dieťa hrá futbal, potom bude motivácia dvojnásobná. Obleč sa do šortiek adidas alebo teplákov adidas MS vo futbale a ukáž, čo sa v tebe skrýva. Využi všetky možnosti, ktoré ponúka kolekcia venovaná majstrovstvám vo futbale, a precíť športovú atmosféru na najvyššej úrovni.