alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Hodinky

 
[32]

Hodinky, s ktorými je vždy správny čas na šport

Máš čas? Tak ho využi naplno! Športové hodinky adidas budú tvojím spoločníkom pri dennodenom nosení, ale aj uprostred športového výkonu. Nehrdzavejúca oceľ a elegantný dizajn, alebo praktický silikón s digitálnym ciferníkom v streetovom retroštýle… či čokoľvek medzi tým? V našej ponuke nájdeš niečo pre každý tvoj outfit. S mnohými farebnými prevedeniami môžeš vyladiť svoj štýl a farebne sa zladiť, alebo naopak spraviť z hodiniek módny doplnok, ktorý na seba upúta pozornosť. Silikónové a kovové remienky zvládnu aj tvrdšie zaobchádzanie a sú šetrné k tvojmu zápästiu aj po dlhšom tréningu. Pre klasikov sú tu tradičné analógové ciferníky podporujúce jednoduchú eleganciu, ktorá je nám tak vlastná. A ak si milovníkom digitálu, moderné hodinky s digitálnym ciferníkom v sebe ukrývajú viacero zaujímavz funkcií.

adidas hodinky nemerajú len čas

Hodinky s mnohými bočnými tlačidlami, niekoľkými ciferníkmi a špeciálnymi funkciami ako ukazovanie fázy mesiaca či teploty sa môžu na prvý pohľad zdať ohromujúce. adidas bol však vždy o efektívnej elegancií. A to sa odráža aj v jednoduchosti naších hodiniek. Naše analógové hodiny s japonským kryštálom ti ukážu správny čas - nič viac. Ich jednoduchosť je však puncom ich elegancie a sofistikovanosti. A na dni plné športových výkonov sú tu štýlové športové hodinky. Okrem základnej funkcie ti umožnia aj odstopovať si výkony, skontrolovať dátum, alebo ukazovať čas pre niekoľko rôznych časových pásiem.

Zvládneš držať krok s časom v hodinkách adidas? 

Svojho športového ducha môžeš ukázať pri každej príležitosti. Elegantné náramkové hodinky, ktoré skvele doplnia aj večerné šaty alebo smoking, sú tiež súčasťou nášho portfólia. Hoci z dizajnu vyžaruje noblesa, stále sú pripravené na športový výkon - a odmerajú ti čas bežeckého kola, alebo ťa budú sprevádzať pri plávaní. Remienok z nehrdzavejúcej ocele sa prispôsobí každej ruke a vydrží aj tvrdšie zaobchádzanie. A keď hodinky na noc odložíš, púzdro s tvrdeným minerálnym kryštálom ich bude chrániť, ale zároveň zapadne svojím nestarnúcim dizajnom do tvojej spálne.