alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

Pánske čiapky

 
[13]

adidas pánske čiapky do kažej zimy či chladu

Poznáš to, teploty sa na pravidelnej báze posúvajú smerom k nule a tebe je čoraz chladnejšie. Na krk, na ruky, ale aj na hlavu. Sú takí, ktorí sa pre dobrý účes obetujú a nechajú si hlavu a uši v zime. A potom sú takí, ktorí uprednostnia teplo a spokojný pocit. Z ktorej skupiny si ty? Ak patríš do druhej skupiny, pokojne čítaj ďalej. Možno hľadáš pánsku čiapku na zimnú sezónu. Alebo si ten, ktorý vstáva každý deň skoro ráno, aby si rozprúdil telo a intenzívne si zašportoval v čase, keď sa niektorí ešte v posteli iba obracajú na druhý bok. No, a v ranných nehostinných podmienkach, pochopiteľne, potrebuješ siahnuť po teplých doplnkoch.

Pánska čiapka ako hrejivý kúsok, ktorý môže byť pokojne módnym doplnkom

Každá čiapka pre pánov sprevádza tvoju celú zimu. Čiapku si prakticky naťahuješ vždy po opustení interiéru, takže si spolu užijete množstvo času. Neexistuje pravidlo na to, ktorú čiapku si máš kedy vziať. A neexistuje pravidlo ani na to, či sa jedna čiapka pre mužov hodí niekomu podľa tváre alebo typu postavy. Nič takéhoto charakteru neuznávame. Povieme ti len, aby si si vybral jednoducho to, čo sa páči tebe. Na čo si zvyknutý, čo ťa zahreje, niečo, čo ti bude svedčať a v čom bude tebe dobre. Naše adidas pánske čiapky sú navrhnuté k maximálnej spokojnosti a vyrobené z úpletov a hrejivých materiálov, ktoré ťa ochránia aj v tuhej zime. Materiál môže byť hladký, pletený alebo vrúbkovaný. Rovnako dizajn čiapky pre mužov môže byť napríklad s preloženým okrajom alebo rovným okrajom, s brmbolcom, ktorý ti rozhodne spraví deň, alebo minimalistický štýl bez brmbolca. V ponuke máme aj športové čiapky, ktoré sa ti zídu práve na zmienený ranný beh. Sú z jemného úpletu a majú špeciálnu schopnosť absorbovať vlhkosť. Výhodou je, že každá pánska čiapka má univerzálny a nadčasový dizajn. To znamená, že je už na tebe, koľko sezón ju budeš ochotný nosiť, pretože sa bude hodiť na ľubovoľnej zimnej sezóny.