alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Pánske čiapky

 
[48]
Čiapka Real Madrid
Čiapka Two-Colored Logo
Čiapka Logo
Čiapka Terrex COLD.RDY Merino
GO-TO BEANIE
Čiapka Tiro 21
GO-TO BEANIE
Čiapka Mélange
Čiapka Terrex Multisport
GO-TO BEANIE
Čiapka Mélange
Čiapka LT Daily
Čiapka Terrex GORE-TEX INFINIUM
Čiapka Mélange
Čiapka Arsenal
Čiapka Terrex COLD.RDY Merino
Čiapka Manchester United
Čiapka Juventus AEROREADY
Čiapka Arsenal AEROREADY
Čiapka Fleece Mountain
Čiapka AEROREADY Fitted
Čiapka Terrex Multisport
Čiapka FC Bayern
Čiapka Fisherman
5.10 BEANIE
Čiapka Golf Pompom
Čiapka Fisherman
Čiapka Juventus
Čiapka FC Bayern AEROREADY
Čiapka X-City COLD.RDY
Čiapka Par 3
Čiapka Golf Pompom
Čiapka Berlin Marathon 2022
Čiapka adidas Adventure
Čiapka Juventus
Čiapka Future Icon
Čiapka Terrex
Y-3 Classic
Čiapka Par 3
Čiapka Par 3
Čiapka Adicolor Cuff Knit Glitter
Čiapka Logo
Čiapka AEROREADY Big Logo

adidas pánske čiapky do kažej zimy či chladu

Poznáš to, teploty sa na pravidelnej báze posúvajú smerom k nule a tebe je čoraz chladnejšie. Na krk, na ruky, ale aj na hlavu. Sú takí, ktorí sa pre dobrý účes obetujú a nechajú si hlavu a uši v zime. A potom sú takí, ktorí uprednostnia teplo a spokojný pocit. Z ktorej skupiny si ty? Ak patríš do druhej skupiny, pokojne čítaj ďalej. Možno hľadáš pánsku čiapku na zimnú sezónu. Alebo si ten, ktorý vstáva každý deň skoro ráno, aby si rozprúdil telo a intenzívne si zašportoval v čase, keď sa niektorí ešte v posteli iba obracajú na druhý bok. No, a v ranných nehostinných podmienkach, pochopiteľne, potrebuješ siahnuť po teplých doplnkoch.

Pánska čiapka ako hrejivý kúsok, ktorý môže byť pokojne módnym doplnkom

Každá čiapka pre pánov sprevádza tvoju celú zimu. Čiapku si prakticky naťahuješ vždy po opustení interiéru, takže si spolu užijete množstvo času. Neexistuje pravidlo na to, ktorú čiapku si máš kedy vziať. A neexistuje pravidlo ani na to, či sa jedna čiapka pre mužov hodí niekomu podľa tváre alebo typu postavy. Nič takéhoto charakteru neuznávame. Povieme ti len, aby si si vybral jednoducho to, čo sa páči tebe. Na čo si zvyknutý, čo ťa zahreje, niečo, čo ti bude svedčať a v čom bude tebe dobre. Naše adidas pánske čiapky sú navrhnuté k maximálnej spokojnosti a vyrobené z úpletov a hrejivých materiálov, ktoré ťa ochránia aj v tuhej zime. Materiál môže byť hladký, pletený alebo vrúbkovaný. Rovnako dizajn čiapky pre mužov môže byť napríklad s preloženým okrajom alebo rovným okrajom, s brmbolcom, ktorý ti rozhodne spraví deň, alebo minimalistický štýl bez brmbolca. V ponuke máme aj športové čiapky, ktoré sa ti zídu práve na zmienený ranný beh. Sú z jemného úpletu a majú špeciálnu schopnosť absorbovať vlhkosť. Výhodou je, že každá pánska čiapka má univerzálny a nadčasový dizajn. To znamená, že je už na tebe, koľko sezón ju budeš ochotný nosiť, pretože sa bude hodiť na ľubovoľnej zimnej sezóny.