alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Muži · Continental 80

 
[9]
Tenisky Continental 80 Stripes
Tenisky Continental 80 Primeblue
Tenisky Continental 80 Vegan
Tenisky Continental 80 Stripes

Osemdesiate roky sú späť!

Poznáte ten nostalgický pocit, keď zbadáte niečo, čo vám chýbalo, no zrazu je to späť? A hoci to má trochu inú podobu, stále to v podstate vyzerá tak ako predtým? Presne to je prípad tenisového výzoru tenisiek, ktoré sa vrátili z osemdesiatych rokov a v súčasnosti majú retro štýl, ktorý pripomína archívnu kolekciu adidas Fitness, vytvorenú v roku 1987. Očarí nielen starších, ale aj novších priaznivcov adidas, pretože v súčasnosti boli pri ich výrobe využité aj ďalšie technológie a kvalitnejší materiál.

Continental 80 vs Powerphase

adidas pánska obuv Continental 80 má široký záber dizajnových štýlov tenisiek, ktoré ocenia muži, či už napríklad v podobe zmeny farieb, alebo tigrieho vzoru. Ich logo sa nachádza pri šnúrkach. Sú veľmi pohodlné, pretože majú podšívku z francúzskeho froté, ktoré len podčiarkuje ich retro look. Obsahujú aj rozdelenú podrážku z gumy. Tá je vsadená aj s dielom z materiálu EVA, čím sa postará o zvýšenie vášho pohodlia a zároveň ohybnosť tenisky. Tieto tenisky rozoznáte veľmi ľahko. Modely pánskych Continental 80 sa vyznačujú prúžkom, ktorý má dva odtiene a nachádza sa na bokoch tenisiek. Ide o jednoduchý a klasický strih, ktorí uznajú najmä nenároční muži. Tenisky majú viacero výhod. Napríklad funkčná vložka OrthoLite® vás ochráni pred nebezpečenstvom tvorby baktérií a húb. Nezabúda ani na redukovanie zápachu z prílišného nosenia topánok. Táto vložka vám pomôže najmä ak plánujete tieto tenisky nosiť každý deň. Pánske tenisky Powerphase sú ako stvorené pre tréning. Sú podobné pánskym Continental 80. Prekvapí vás ich povrch z prvotriednej kože. Rozdiel je v tom, že tieto tenisky nemajú bočný prúžok, ako je tomu pri pánskych Continental 80, a logo s nápisom adidas sa nachádza hore na boku. Textilná podšívka s gumenou vsadenou podrážkou a medzipodrážkou dodajú vašim nohám potrebný komfort. Aj medzipodrážka je vyrobená z ceneného materiálu EVA. S pánskou obuvou Continental 80 teda nemáte čo stratiť, môžete iba získať!