Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Hodinky Panske

 
[28]

Hodinky Panske

Ak potrebujete včas prísť na stretnutie, dozaista budete potrebovať hodinky, ktoré navyše podčiarknu vašu osobnosť a ukážu, že ste štýlovým pánom a hodinky sa k vám hodia. adidas hodinky vám ponúkajú viacero modelov, ktoré k vám môžu výborne pasovať, najmä ak máte športového ducha. Niektoré majú navyše integrovanú aj funkciu stopiek, čo tiež môže byť vašou výhodou, pretože ich môžete používať aj pri športových vyžitiach, napríklad pri behaní, kedy si nimi môžete zmerať, ako dlho váš beh trvá.

Štýl pánskych hodiniek

K čomu ich zladíte? Pánske hodinky od adidas dokážete zladiť k viacerým outfitom. Pre každodenné nosenie bol navrhnutý klasický a jednoduchý dizajn adidas hodiniek. Môžete si vybrať napríklad pánske hodinky typu Archive, ktoré si vzali inšpiráciu zo sedemdesiatych rokov minulého storočia. Ak teda máte radi retro štýl, tak ste práve našli ideálny typ hodiniek. Aby toho nebolo málo, tieto hodinky sú ešte aj podsvietené a ich puzdro je vyrobené z ocele, ktorá nezhrdzavie ani vtedy, keď napríklad beháte a zastihne vás nečakaný dážď. Analógová verzia pánskych hodiniek sa môže pýšiť okrúhlym klasickým štýlom s minimalistickým ciferníkom a troma ručičkami. Ich remienok je vyrobený z pravej kože. S kultovým dizajnom pánskych hodiniek od adidas nemáte čo stratiť – môžete jedine získať! Ďalším typom hodiniek sú Cypher hodinky, ktoré sú moderného štýlu. Sú vode odolné až do hĺbky 100 metrov, mnohé ďalšie modely sú odolné do hĺbky 50 metrov. V každom prípade to znamená, že ich môžete využívať aj pri potápaní. Sú chránené ochranným sklom a viditeľné zdôrazneným štýlom. Môžete si byť istí, že nikto vás s nimi neprehliadne.

Ako si správne vybrať?

Aké by mali byť vaše hodinky od adidas? Najdôležitejším aspektom by mala byť funkčnosť a samozrejme aj materiál, z ktorého sú vyrábané. Ďalej oceníte, že majú nádych jednoduchosti, ale zato veľmi kvalitný a pútavý dizajn. Muži vyzerajú s hodinkami dobre a adidas to vie, výber preto zostáva už len na vás!