alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas
logo

DOMÁCA SÚPRAVA JUVENTUS 22/23

Pánske hodinky

 
[13]
Čierno-biele grafické prúžky sú novou dynamickou interpretáciou identity Juventusu inšpirovanou architektúrou jeho domáceho štadiónu. Hráči a fanúšikovia môžu v klasických farbách klubu kdekoľvek na svete hrdo reprezentovať svoju rodinu. Vedia, že čierna a biela znamenajú víťazstvo.

Vždy je správny čas na pánske hodinky adidas!

Lámeš časy na okruhu, sekáš stotinky zo svojho času alebo ti práve utekajú hodiny ako minúty pri príjemnej konverzácií? S pánskymi hodinkami adidas sa môžeš nechať unášať časom, alebo ho mať pod kontrolou… ale každopádne budeš jeho pán. Ak hľadáš niečo, čo sa bude hodiť tvojmu športovému ja, digitálne hodinky adidas budú to pravé. Ukážu ti aktuálny čas (dokonca niekoľkých časových pásiem naraz), pomôžu ti odmerať si okruh na štadióne, a navyše sa budú hodiť k tvojmu streetovému športovému štýlu. Silikónový remienok ti zabezpečí pohodlné nosenie počas celého dňa a zvládne aj tvrdšie zaobchádzanie počas tréningu. A vďaka mnohým farbám v našej ponuke si ich môžeš nakombinovať presne podľa svojho štýlu.

Hodinky pre mužov s dušou športovca

Večierky, rokovania, divadelné predstavenia. Vo všetkých týchto situáciách o tebe hodinky nehovoria len to, že vždy vieš presný čas. Reprezentujú tvoj status a sú módnym doplnkom, ktorý určite nesmieš opomenúť ani v ére smartfónov. Medzi našimi pánskymi hodinkami nájdeš mnohé, ktoré ti v týchto situáciách skvele poslúžia. Ich farby, ako luxusná zlatá, elegantná čierna, alebo strieborná sa hodia k smokingu, saku aj večernému outfitu. Stále sú to však hodinky adidas. A preto vďaka nim nezaprieš športového ducha ani v tej najvážnejšej situácií.

Hľadáš pre neho ideálny darček?

Pánske hodinky adidas určite nesklamú. Či už je muž, ktorému sú určené, rozvážny biznismen, zažratý športovec alebo večné dieťa - v našej ponuke nájdeš niečo pre každého. Pri výbere rozmýšľaj v prvom rade o charaktere obdarovaného. Ako chodieva bežne oblečený a pri akých príležitostiach nosí hodinky? Vďaka tomu budeš vedieť vybrať medzi "serióznymi" modelmi k saku, hodinkami na každodenné nosenie, alebo športovými modelmi, ktoré prežijú aj tvrdý tréning. Ak má rád výstredné veci a nebojí sa experimentovať, skús niektoré z našich pestrofarebných hodiniek. Na druhú stranu, muž, ktorý je viac pri zemi, určite ocení tradičnejší štýl. Bez ohľadu na to, ktoré pánske hodinky vyberieš, jedno je isté. Hodinky sú predĺžením osobnosti muža. A hodinky adidas dokazujú, že v každom z nás je ukrytý človek, ktorý chce byť lepší ako včera.