alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Pánske opasky

 
[12]
Opasok Heather Stretch Reversible
Opasok Golf Reversible Web
Opasok 3-Stripes Tour
Opasok Braided Stretch
Opasok Braided Stretch
Opasok Braided Stretch
Opasok Braided Stretch

Pánske opasky, s ktorými sa môžeš sústrediť len na svoj výkon

Každý poriadny športovec vie, že za úspechom sa skrýva nielen množstvo tvrdej driny a odopierania, ale aj výber poriadneho vybavenia, na ktoré sa bude môcť v kritických momentoch spoľahnúť. A pánske opasky môžu byť presne tým detailom, ktorý rozhodne a určí hranicu medzi úspechom a neúspechom. Práve z týchto dôvodov je na pánske opasky adidas kladený mimoriadny dôraz, s využitím najnovších technológií a drobných technických vychytávok. Aby si mal istotu, že čokoľvek sa bude na trati, ihrisku, ulici, na horách alebo na greene diať, kryjeme ti chrbát.

S pánskym opaskom bez obmedzení pri behu

Bežci, najmä tí vytrvalostní, veľmi dobre vedia, aké dôležité je mať všetko potrebné po ruke. Preto sú naše pánske opasky pre bežcov prispôsobené tak, aby si mal po celú dobu svojho výkonu okamžitý prístup k vode. Aby si si snáď nepokazil výkon nedostatočnou hydratáciou, respektíve aby si mohol kedykoľvek doplniť chýbajúcu energiu tyčinkou alebo gélom. S takouto výbavou, ktorú budeš mať práve vďaka našim opaskom vždy po ruke, máš istotu, že ťa nič nezabrzdí a ty získaš oproti konkurencii neoceniteľnú výhodu navyše. Samozrejme, opasok neslúži len na vodu alebo energetické doplnky, odložiť si sem môžeš aj drobné cennosti ako telefón, peniaze či kľúče – bez toho nepríjemného pocitu, že ťa niečo ťaží vo vrecku.

Golfová elegancia – keď sa štýl spája s funkciou

Milovníci golfu to mali pri výbere toho správneho opasku vždy náročné. Predsa len, vybrať správny opasok nebýva celkom jednoduché. Mal by ťa na greene adekvátne reprezentovať a spĺňať všetky pravidlá golfovej etikety. Zároveň by ti však mal poskytnúť slobodu v pohybe a pohodlie, ktoré tak veľmi potrebuješ pri odpaloch. Skúsenosti značky adidas s výrobou špičkových športových doplnkov a štýlových prvkov sa však spojili a vznikli opasky, ktoré sa nestratia ani na golfovom greene, ani ako súčasť tvojho elegantného outfitu na večer. Pohodlné, nastaviteľné a pocitovo presne také, aké majú opasky byť – takmer ich necítiš, ale zároveň si si stý, že sa nemusíš ničoho obávať.