alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Výpredaj produktov adidas Boost

 
[181]
Tenisky ZX 22 BOOST
Tenisky SolarGlide 4 ST
Tenisky ZX 2K BOOST 2.0
Tenisky Terrex Skychaser GORE-TEX 2.0 Hiking
Obuv Terrex Free Hiker COLD.RDY Hiking
Obuv Terrex Free Hiker COLD.RDY Hiking
Tenisky ZX 2K Boost Utility GORE-TEX
Tenisky Terrex Skychaser 2.0 Hiking
Tenisky Ultraboost 21
Tenisky SolarBoost 3
Tenisky Supernova
Tenisky Supernova
Tenisky Solarboost 19
Tenisky X9000L4
Tenisky Supernova+
Tenisky Retropy P9
Tenisky Response Super 2.0
Tenisky Supernova+
Tenisky ZX 2K BOOST 2.0
Tenisky Supernova
Tenisky Solarboost 4
Tenisky Terrex Skychaser GORE-TEX 2.0 Hiking
Tenisky ZX 2K BOOST 2.0
Tenisky Nebzed Super BOOST
Tenisky SN1997
Tenisky ZX 22 BOOST
Tenisky ZX 5K Boost
Tenisky Terrex Free Hiker Primeblue Hiking
Obuv Terrex Free Hyperblue Mid
Tenisky ZX 5K BOOST
Tenisky Retropy P9
Tenisky ZX 2K BOOST 2.0
Tenisky Supernova
Tenisky Bossk NMD_R1 Spectoo
TENISKY ZX 8000 PARLEY
NITE JOGGER
Tenisky NMD_R1
Tenisky Response Super 2.0
Tenisky Response Super 2.0
Tenisky Pureboost Go
ULTRABOOST_20
Tenisky Pureboost 21
Tenisky Ultraboost 21 x Parley
1 / 4
Strana:z 4

Posuň svoje bežecké výkony do nových výšin s výpredajom produktov adidas Boost

Zlepšiť svoj osobák, to je vždy poriadna výzva. Kľúčom je samozrejme pravidelný a poctivý tréning bez akýchkoľvek zaváhaní, no obrovský rozdiel dokáže urobiť aj voľba správnej obuvi. Vo výpredaji produktov adidas Boost môžeš teraz v úžasnej zľave získať bežecké tenisky s technológiou Boost, vďaka ktorej sú tieto tenisky považované mnohými za najlepšiu bežeckú obuv všetkých čias! Nie nadarmo ju využívajú pri pretekoch tie najväčšie svetové bežecké esá. Neprehliadni outlet produktov adidas Boost a vyber si ešte dnes!

Zaži budúcnosť behu teniskami z outletu produktov adidas Boost

Technológia Boost pomáha trhať osobné rekordy profesionálom aj nadšeným amatérom z celého sveta už niekoľko rokov, pričom vývoj tejto technológie bol naozaj komplikovaný proces, kde sme nepodcenili ani ten najmenší detail. Táto technológia tlmenia je postavená na vysoko elastickom termoplastickom polyuretáne, ktorý je formovaný do peliet eliptického tvaru. Tieto pelety sú spojené parou a tvarované do medzipodošvy. Táto komplikovaná kombinácia ale ponúka veľmi jasný efekt - nárazy sú nielen tlmené, ale medzipodrážka Boost sa okamžite vracia späť do pôvodnej polohy, čo ti umožní bežať ešte rýchlejšie pri vynaložení rovnakého množstva energie. A to sa pri bežeckých pretekoch v súboji s tvrdou konkurenciou, ale aj pri tréningoch, kde sa snažíš poraziť svoje včerajšie ja, veru hodí. Nehovoriac o tom, že v outlete produktov adidas Boost môžeš získať tenisky s touto technológiou v zľave, ktorej sa ťažko hovorí nie.

Bežecká technológia s presahom do ulice

Technológiu Boost sme vyvinuli špecificky pre bežcov, no jej výnimočnosť si veľmi rýchlo našla presah do ulice. Vo výpredaji produktov adidas Boost tak nájdeš nielen bežecké tenisky najvyššej kvality, ale aj štýlovú voľnočasovú obuv, v ktorej na ulici zažiariš. Vyber si z množstva štýlov, dizajnových prvkov a farebných kombinácií, ktoré prezradia svetu to, kým si a kam smeruješ. To všetko s benefitmi, ktoré síce boli určené pre bežecký ovál, no ultimátny komfort a energia do každého kroku je niečo, čo si svoje uplatnenie nájde bez debaty aj v uliciach mesta. Výpredaju produktov adidas Boost sa skrátka nedá odolať!