alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Výpredaj ruksakov

 
[27]

Vyber si tie najkrajšie kúsky vo výpredaji ruksakov

Kvalitné a štýlové ruksaky nikdy nevyjdú z módy. Ba práve naopak! Už niekoľko rokov hlásia svoj návrat aj medzi dospelými a dokonca sú čoraz viac aj súčasťou dámskej elegantnej módy. adidas ponúka vo výpredaji ruksakov široký výber batohov pre deti, mužov i ženy. Či už potrebuješ pevný a kvalitný pohodlný ruksak pre svoje dieťa alebo hľadáš unikátny pekný kúsok pre seba, v adidas outlete ruksakov plnom zliav nájdeš rôzne druhy a strihy batohov za akciovú cenu!

Nakupuj v bohatom outlete ruksakov, ktoré sa hodia pre každého

Okrem športových ruksakov, do ktorých sa zmestia tvoje tenisky, športové oblečenie alebo pomôcky, sa vo výpredaji ruksakov nachádzajú aj praktické batohy na každý deň. Sú o to viac praktickejšie, že majú nielen miesto na oblečenie, uterák alebo fľašu s vodou, ale disponujú aj vreckom na obuv a dokonca pri niektorých unikátnych kúskoch nájdeš aj vonkajšiu priehradku na notebook alebo poznámkové bloky či knihy. Mnohé adidas modely z ponuky outletu ruksakov sú navrhované dokonca tak, aby vyhoveli mnohým špecifickým požiadavkám, či už slúžia deťom do školy, na krúžky alebo dospelým na tréningy alebo na potulky mestom a prírodou.

Kvalitné batohy, ktoré ťa nesklamú

Minimalistické, konzervatívne alebo mnohofarebné prevedenia s rôznorodou potlačou, častokrát s prispôsobiteľnými plecnými popruhmi, no hlavne vždy s klasickými a nezabudnuteľnými 3-Stripes. Aj týmito atribútmi sa vyznačujú ruksaky a batohy z dielne adidas, ktoré unesú skutočne čokoľvek. Ba čo viac, adidas čoraz viac vsádza na materiály z polyesteru, čím sa nosenie ruksakov stáva aj symbolom starostlivosti o planétu. Špeciálnu pozornosť si zaslúžia aj streetové batohy s celoplošnou potlačou a vrchným otvorom, ktorých nosením naozaj nič nepokazíš. Dokonca sa ti do nich zmestí aj notebook a oblečenie na tréning. adidas tak iba deklaruje, že skutočne napreduje s dobou, pretože myslí aj na tých, ktorých životnou súčasťou sa stali nové moderné technológie. Neprehliadni výpredaj ruksakov adidas a vyber si ten svoj!