alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Plavky

 
[15]

Nahoď si plavky a osviež vo vode slnkom rozpálené telo!

Cíť sa vo svojich plavkách ako ryba vo vode. Pohodlné plavky s vypchávkami ťa podržia a zabezpečia ti skvelý komfort pri plávaní. Moderné materiály, z ktorých sú vyrobené, sú odolné voči UV žiareniu a tiež voči chlóru, čím je zabezpečená ich trvácnosť. Pri ich navrhovaní myslíme hlavne na tvoje pohodlie a prinášame modely s predným aj zadným zapínaním - je len na tebe, ktoré ti vyhovuje viac. Veríme, že správne plavky by mali dokonale pasovať a obopínať celé telo. Preto na našich plavkách nájdeš elastický lem, ktorý ich drží na mieste a bráni rolovaniu, posúvaniu alebo sťahovaniu pri skoku do vody a rýchlom plávaní. Zúžený chrbát a prispôsobiteľné zapínanie ti poskytujú maximálnu oporu hrudníka a pomáhajú ti pri plávaní dosiahnuť správny hydrodynamický tvar s čo najnižším odporom vody.

Plavecký kostým? Ideálny na šport

Plavky s vypchávkami môžeš používať aj na zábavu na pláži alebo cvičenie po plaveckom tréningu. Vďaka podpore a priedušným materiálom po bokoch v nich môžeš cvičiť jógu alebo pilates, a skvele ťa podržia aj pri hraní plážového volejbalu. Pri ich dizajne sme sa inšpirovali športovými podprsenkami, a preto ti poskytnú dostatočnú oporu aj pri behu pred tréningom. Vypchávky, ako hlavná súčasť týchto plaviek, pomáhajú nielen so sebavedomím a dotvarovaním dekoltu. Vďaka pohodlnej podšívke vyplnia priestory medzi telom a látkou, čím zabezpečia oporu pri každom type pohybu.

Bojuj proti hrozbe morí a oceánov

Vieš, čo je najväčším postrachom oceánov? Nie sú to žraloky ani kosatky… ale plasty! S nami však môžeš každým odplávaným kilometrom pomáhať v boji proti plastovému odpadu v oceánoch. Naše plavky totiž vyrábame z recyklovaných materiálov, ktoré sme získali zo zabudnutých či zničených rybárskych sietí a plastového odpadu vyloveného z oceánov. Čistíme tým oceán, ale tiež šetríme prírodu, pretože výroba z recyklovaného plastu vypúšťa menej emisií a spotrebuje menej energie. Chráňme si naše jazerá, moria a oceány - iba tak budeme aj zajtra mať kde plávať.