Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

Tenisky • Beh

(produkty 355)
1 / 8
Strana:z 8

Tenisky na beh bez limitov

Začnite behať slobodne a bez akýchkoľvek prekážok. Či už s behom začínate, alebo ste profesionál, s obuvou adidas vám bežecký neúspech nehrozí. Špičková technológia, vytvorená tými najlepšími bežcami pre bežcov, je zárukou toho najlepšieho, čo môžete svojim nohám dopriať. Spoľahnúť sa môžete na štyri základné technológie, ktoré adidas ponúka pre tie najlepšie bežecké výkony.

Dobehnite ďalej s technológiou adidas

S technológiou Boost získate neobmedzenú energiu vďaka odpruženej, ľahkej medzipodrážke, tvorenú Boost kapsulami, ktoré vám vrátia späť spotrebovanú energiu. Túto technológiu dopĺňa flexibilná gumená podrážka Continental™, ktorá vás nezradí na suchom ani mokrom povrchu. Poskytuje dokonalú stabilizáciu strednej časti chodidla. V neposlednom rade, adidas myslí aj na stabilný a pohodlný dopad vášho chodidla na zem, čo zabezpečuje Torsion System ukotvený uprostred podrážky. adidas bežecké tenisky vám sadnú presne na milimeter. Vrchnú vrstvu tenisiek tvorí technológia Primeknit, ktorá veľmi rýchlo obopne vaše chodidlo a udrží ho spevnené aj v tých najkritickejších momentoch. Sústreďte sa len na vlastné výkony, o všetko ostatné sa už postará revolučná technológia.

Tenisky na beh optimalizujú výkon

Užívajte si vďaka behu pocit nespútanosti a mobility. Tenisky na beh vám ho doprajú každým jedným odbehnutým metrom. Jednoducho si ich zamilujete na prvé zašnurovanie a vaše výkony sa zlepšia už na prvé obutie. Optimalizujte svoje bežecké ciele a dosiahnete nové méty. Bežecká obuv odhalí váš skrytý potenciál. Či už sa chystáte na maratón, alebo sa pripravujete na niekoľko okruhov vo svojom okolí, technológia bežeckých tenisiek adidas vám poskytne tú najlepšiu podporu. Každý váš bežecký výkon podáte v unikátnom modernom štýle adidas, ktorý svojím dizajnom púta pozornosť. Bežecké kolekcie adidas vám poskytujú veľký výber modelov. Vyberte si adidas bežecké tenisky, ktoré vystihujú práve vašu bežeckú osobnosť. Zlaďte svoje bežecké outfity párom bežeckých tenisiek, ktoré upútajú na prvý pohľad. Verte svojim inštinktom a siahnite po teniskách, v ktorých zažiarite.