alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas

Zimné tenisky

 
[42]

Zimné tenisky - štýl podporený technológiami pre pocit istoty v každom teréne

Tenisky na zimu? Áno, ide to! Bez ohľadu na to, či potrebuješ štýlovú obuv pre mrazivé noci v meste, alebo sa chystáš do prírody a potrebuješ spoľahlivého parťáka pre snehový a zablatený podklad. Naše tenisky na zimu zvládnu všetko. Za týmito vlastnosťami sa skrýva kombinácia špičkovej kvality, ktorá je pre adidas typická a najlepších technológií, ktorými sme naše tenisky vybavili, aby zvládli naozaj aj tie najnáročnejšie podmienky. Aj vďaka tomu nemusíš počas zimy robiť žiadne módne kompromisy a môžeš teniskami prejaviť svoju osobnosť aj keď je vonku pod nulou. 

Tenisky na zimu, ktoré ťa udržia v hre

Zimné tenisky adidas boli vytvorené s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a ochranu ich nositeľa. Bez ohľadu na to, či v nich zdolávaš miestne kopce alebo si na vychádzke v meste. Preto sú naše tenisky nielen dizajnovo prepracované, ale majú všetko potrebné preto, aby ti zabezpečili maximálnu stabilitu a komfort aj v najhoršom teréne. Najväčšou výzvou pri zimnej obuvy je poskytnúť nohe dostatočnú ventiláciu a zároveň jej poskytnúť ochranu pred dažďom, mrázom a inými hrozbami, ktoré môže zima priniesť. Preto si môžeš byť istý, že čokoľvek si na teba počasie pripraví, ty budeš chránený a v pohode.

Minimalistický dizajn tenisiek ako stvorený pre zimné outfity

Zimné tenisky adidas sú vytvorené v konzervatívnejších, prevažne monochromatických farebných kombináciách. Vďaka tomu sú veľmi univerzálne a výborne sa kombinujú takmer s akýmkoľvek zimným outfitom. Nebol by to ale adidas, keby tenisky neboli rozoznateľné už na prvý pohľad – môžeš si byť istý, že dizajnový štýl, ktorý zdobí všetky naše produkty, bol aplikovaný aj tu a nájdeš medzi nimi aj zimné verzie niektorých z našich najslávnejších teniskových modelov. Zimné tenisky adidas vďaka tomu vyzerajú výborne a napriek svojej decentnosti a čistému dizajnu si vypýtajú veľa zvedavých pohľadov.