alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Zimné tenisky

 
[52]
Tenisky Forum Mid
Obuv Five Ten Trail Cross Mid Pro Mountain Bike
Tenisky Terrex Agravic Flow Primegreen Trail-Running
Tenisky Stan Smith
Tenisky Nizza Platform Mid
Tenisky Gazelle
Tenisky Nizza Platform Mid
Tenisky Gazelle
Tenisky Ultraboost 21 COLD.RDY
Tenisky Ultraboost 22 COLD.RDY
Tenisky Ultraboost 21 COLD.RDY
Tenisky Ultraboost 21 COLD.RDY
Tenisky Ultraboost 22 COLD.RDY
Tenisky Terrex Agravic Ultra Trail Running
Tenisky Ultraboost 21 COLD.RDY
Tenisky Ultraboost 21 COLD.RDY
Tenisky Ultraboost 22 COLD.RDY
Tenisky Ultraboost 21 COLD.RDY
Tenisky Ultraboost COLD.RDY Lab
Obuv Superstar ADV
Obuv Superstar ADV
Tenisky Superstar
Tenisky Gazelle
Ultraboost GORE-TEX Shoes
Tenisky Gazelle
Tenisky Superstar
Tenisky Superstar
Tenisky Multix
Obuv Samba ADV
Tenisky LA Trainer Lite
Tenisky Superstar 360
Obuv Samba
Tenisky X_PLR
Obuv Acerra 3ST ADV
Obuv Superstar 360
Obuv Superstar 360
Tenisky Disney Forum 360
Tenisky Disney Superstar 360
Obuv Superstar 360
Tenisky ZX 8000
Obuv Superstar 360
Tenisky NMD 360
Tenisky Superstar 360
1 / 2
Strana:z 2

Zimné tenisky - štýl podporený technológiami pre pocit istoty v každom teréne

Tenisky na zimu? Áno, ide to! Bez ohľadu na to, či potrebuješ štýlovú obuv pre mrazivé noci v meste, alebo sa chystáš do prírody a potrebuješ spoľahlivého parťáka pre snehový a zablatený podklad. Naše tenisky na zimu zvládnu všetko. Za týmito vlastnosťami sa skrýva kombinácia špičkovej kvality, ktorá je pre adidas typická a najlepších technológií, ktorými sme naše tenisky vybavili, aby zvládli naozaj aj tie najnáročnejšie podmienky. Aj vďaka tomu nemusíš počas zimy robiť žiadne módne kompromisy a môžeš teniskami prejaviť svoju osobnosť aj keď je vonku pod nulou. 

Tenisky na zimu, ktoré ťa udržia v hre

Zimné tenisky adidas boli vytvorené s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a ochranu ich nositeľa. Bez ohľadu na to, či v nich zdolávaš miestne kopce alebo si na vychádzke v meste. Preto sú naše tenisky nielen dizajnovo prepracované, ale majú všetko potrebné preto, aby ti zabezpečili maximálnu stabilitu a komfort aj v najhoršom teréne. Najväčšou výzvou pri zimnej obuvy je poskytnúť nohe dostatočnú ventiláciu a zároveň jej poskytnúť ochranu pred dažďom, mrázom a inými hrozbami, ktoré môže zima priniesť. Preto si môžeš byť istý, že čokoľvek si na teba počasie pripraví, ty budeš chránený a v pohode.

Minimalistický dizajn tenisiek ako stvorený pre zimné outfity

Zimné tenisky adidas sú vytvorené v konzervatívnejších, prevažne monochromatických farebných kombináciách. Vďaka tomu sú veľmi univerzálne a výborne sa kombinujú takmer s akýmkoľvek zimným outfitom. Nebol by to ale adidas, keby tenisky neboli rozoznateľné už na prvý pohľad – môžeš si byť istý, že dizajnový štýl, ktorý zdobí všetky naše produkty, bol aplikovaný aj tu a nájdeš medzi nimi aj zimné verzie niektorých z našich najslávnejších teniskových modelov. Zimné tenisky adidas vďaka tomu vyzerajú výborne a napriek svojej decentnosti a čistému dizajnu si vypýtajú veľa zvedavých pohľadov.