Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Tričká • CLIMACOOL

(produkty 152)
1 / 4
Strana:z 4

Vždy v suchu

Tričká Climacool od adidas vám pri vašom tréningu dodajú pocit, aký sa nedá s ničím porovnať. Samotný materiál je navrhnutý tak, aby odvádzal pot a udržoval vás v suchu. Okrem toho reguluje vašu teplotu, čím zabraňuje prehrievaniu alebo iným neželaným javom.

Kvalitné materiály

Kľúčom k tomuto pocitu je kombinácia použitých materiálov a spôsob ich využitia. Materiály samé o sebe umožňujú veľmi dobre regulovať vlhkosť a teplotu. Okrem toho je v látke vytvorený aj systém vetracích kanálikov, ktoré umožnia vzduchu cirkuláciu priamo pri pokožke. Práve to spôsobuje pocit jemného chladu. Tento pocit oceníte napríklad pri outdoorových tréningoch počas horúcich letných dní alebo v halách s obmedzeným vetraním.

Rozdiely medzi technológiami

Na prvý pohľad sa môže zdať, že technológia adidas Climacool je totožná s Climalite, opak je však pravdou. Climalite je adidas technológia, ktorá sa sústredí hlavne na odvod vlhkosti z tela. V porovnaní s technológiou Climacool u nej absentuje premyslený systém 3D materiálov a vzduchových kanálikov určených na ventiláciu a cirkuláciu vzduchu priamo pri tele. Tričká Climacool sú vhodnejšie pre ľudí, ktorí napríklad trpia silnejším potením, pretože pomáhajú ich telu lepšie regulovať teplotu. Vďaka tomu sa neprehrejú tak ako v bežnom oblečení alebo napríklad so systémom Climalite. Rovnako sú vhodnejšie pre ľudí trénujúcich v horúcich podmienkach, kde sa telo rýchlejšie prehreje, alebo ľudí, ktorí sú v kontakte so silným priamym slnečným žiarením. Táto technológia je vhodná aj na indoorové športy, pretože v halách je prúdenie vzduchu často obmedzené, prípadne minimálne. Tričká Climacool využívajú už váš samotný pohyb, aby vás dokázali čo najviac schladiť.

Tričká, tielka, topy

Technológiu Climacool si môžete vychutnať na širokej palete tričiek, tielok či topov. Technológia je používaná tak na voľných strihoch, ako aj na užších či upnutých dizajnoch, aby ste si mohli vybrať tú najvhodnejšiu alternatívu. Táto technológia je používaná aj na dámskych kúskoch od dizajnérky Stelly McCartney. Máte teda na výber!