alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Športové tričká

 
[626]
Tričko Own the Run Long Sleeve
Tričko AEROREADY Designed for Movement
Tričko AEROREADY Designed 2 Move Feelready Sport Logo
Tričko Club Graphic Tennis
Tričko Tennis New York FreeLift
Tričko Tennis New York FreeLift
Tričko Club Tennis 3-Stripes
Tričko adidas x LEGO® Don Beach
Tielko 365 Women in Power
Tričko Trae
Tielko Harden Vol. 6 Ch. 3
Tričko Hyperglam Training Long Sleeve
Tričko HIIT Long Sleeve Training
Tričko Berlin Marathon 2022
Tričko Designed to Move Logo
Tričko AEROREADY Designed 2 Move Feelready Sport Logo
Tričko Berlin Marathon 2022
Tričko AEROREADY Studio Long Sleeve
Tričko AEROREADY Designed 2 Move Sport
Tielko HIIT 45 Seconds Crop
Tričko AEROREADY Designed to Move Sport Logo
Tielko Break the Norm
Tielko HIIT Spin Training
Tričko HIIT Spin Training
Tielko AEROREADY Made for Training Logo Graphic Racerback
Tričko AlphaStrength
Tričko FARM Rio Graphics (plus size)
Tričko AEROREADY Designed 2 Move Sport
Tričko Prime
Tričko Designed for Movement AEROREADY HIIT Slogan Training
Tričko AEROREADY Yoga Sleeveless
Tričko AEROREADY Designed for Movement
Tričko AEROREADY Designed for Movement
Tričko Sport Performance Recycled Content COLD.RDY
Tričko Run Icons Running
Tričko AEROREADY Designed to Move Sport Logo
Tričko Designed to Move Logo
Tričko X-City
Tričko Techfit Training
Tričko Own the Run Long Sleeve
Tričko Running Graphic (rodovo neutrálne)
Tričko AEROREADY Designed 2 Move (plus size)
Tielko Adizero Engineered
1 / 14

Športové tričká pre športové duše

Každý športovec pozná ten skvelý pocit, ktorý so sebou prináša každý dobre odvedený tréning. Nenechaj sa odradiť od svojich naplánovaných tréningových cieľov nevhodnou výbavou. Doplň si do svojej športovej výbavy aj kvalitné športové tričká. Možno sa ti to nezdá, ale tento kúsok oblečenia ti môže priniesť pri cvičení riadny posun vo výkone. Miesto otravného pachtenia sa v mokrom tričku sa budeš môcť naplno sústrediť na svoj výkon. Priedušný materiál totiž šikovne reguluje vlhkosť vzniknutú pri cvičení. Športové topy ťa nebudú nikde škrieť. Budeš ako v bavlnke. Dôležitým prvkom látok, z ktorých sú tieto tričká vyrobené, je tiež ich vysoká flexibilita a kvalitné zošitie. Vďaka tomu ťa nebudú ani v najmenšom obmedzovať pri pohybe.

Uži si šport naplno

Či si muž alebo žena, či si väčšej či menšej postavy, na tom nezáleží. adidas ponúka tričká na cvičenie pre každého. Ak chceš naozaj cvičiť, nebude sa na čo vyhovárať. Na skutočne drsné tréningy pre mužov tu sú modely s rovným strihom, ktorý má rozšírený trup. Univerzálne tričká s predĺženou zadnou stranou sa hodia na každodenný tréning. Vyskúšaj ženské dlhé tričko pre šport s pôvabným úzkym strihom a klasickým výstrihom. Predĺžená zadná strana má ešte zaoblený lem a bočné rozparky, čo ešte viacej prispeje k tvojmu komfortu pri ich nosení. K dispozícií sú skvelé varianty dlhých tričiek s aj bez rukávov. Na svoje si takisto prídu aj deti. V ponuke nájdeš detské tričká s originálnou grafikou, ktorá im určite spríjemný deň plný pohybu a šantenia.

Kvalitné športové tričko pre každého

So športovými tričkami si užiješ svoj každodenný tréning naplno. Tréningové tielka ťa naladia na super výkon aj svojim vzhľadom, ktorý perfektne sadne ako do fitka, tak na pohodovú prechádzku mestom. Cíť sa pri športovaní správne sebavedomo a nedaj sa rušiť okolím. Zaexperimentuj si s rôznymi farebnými variáciami a zisti, ktorá ťa naladí na ten správny výkon najlepšie. Dizajn dopĺňajú štýlovo umiestnené logo adidas a povestné 3-Stripes.