alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Y-3 tričká

 
[47]
Y-3 čierna Y-3 Long SleeveY-3 čierna Y-3 Long Sleeve

Y-3 Long Sleeve

Y-3

Y-3 čierna WRKWR SS TEEY-3 čierna WRKWR SS TEE

WRKWR SS TEE

Y-3

Y-3 čierna MOCK NECK TEEY-3 čierna MOCK NECK TEE

MOCK NECK TEE

Y-3

Y-3 tričká - spojenie výnimočnej japonskej tvorivosti a špičkových technológií

Značka adidas odštartovala svoj príbeh ako značka pre športovcov, čo sa ani do dnešného dňa nezmenilo. No počas jej dlhej histórie sa tieto hranice výrazne posunuli a značka sa stala súčasťou pouličnej módy a jedinečnej subkultúry. Spolupráca adidas s výnimočným japonským dizajnérom Yohji Yamamotom je len prirodzeným pokračovaním tohto vývoja. Každé Y-3 tričko je, ako je pre adidas typické, veľmi komfortné a štýlové, no ich špecifické dizajnové prvky, vychádzajúce z japonskej kultúry, sú zárukou, že budeš vyzerať minimálne tak dobre, ako sa v ňom budeš cítiť. Kolekcia Y-3 tričiek je jednoducho dokonalý balanc medzi unikátnym štýlom a technologicky najlepšími materiálmi, aké sú dostupné. Vyber si z množstva štýlov, farieb a dizajnov, ktoré ladia k tvojej osobnosti a najlepšie vyjadria to, kým si. Spoľahni sa tiež na ich skvelé a technologicky vyspelé materiály, s ktorými vďaka ich priedušným vlastnostiam zostaneš svieži, v pohode a v suchu, bez ohľadu na to, ako intenzívne si dáš do tela. Nastav si jasné ciele, zabudni na všetko ostatné a koncentruj sa len na svoju najbližšiu výzvu. O zvyšok sa, či to bude v meste, na ihrisku alebo na bežeckom ovále, postará tvoje nové tričko z kolekcie Y-3 tričiek adidas.

Y-3 tričká - štýl v duchu japonskej subkultúry

Elegancia tvorby Yohjiho Yamamota v spojení s typickými a dnes už aj ikonickými dizajnovými prvkami adidas ako 3-Stripes je kombinácia, ktorá bola predurčená vytvoriť niečo výnimočné. Vo výsledku je každé Y-3 tričko športovo ladeným oblečením s mierne futuristickým nádychom, ktorý vyniká rovnako svojim dizajnom, ako vyniká aj kvalitou spracovania. Yohji Yamamoto vo svojej práci na tejto kolekcii prejavil svoju vášeň k oblečeniu naplno, čo spoznáš na každom jednom detaile tričiek Y-3. Najťažšou vecou pri tričkách Y-3 bude pre teba jediné - ktoré z týchto fantasticky vyzerajúcich tričiek si vybrať ako prvé.