alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Dámske vetrovky a parky

 
[19]
Parka adidas by Stella McCartney Connectivity
Parka Utilitas Hooded
Parka Essentials Down
Parka Traveer RAIN.RDY
Parka Traveer RAIN.RDY
Classic Terrex Sheer Nylon
Parka Tiro
Parka Tiro
Parka Traveer RAIN.RDY
Parka adidas by Stella McCartney Long
Bunda adidas by Stella McCartney GORE-TEX
Bunda Metallic Anorak (rodovo neutrálna)
Parka adidas by Stella McCartney Long
Bunda Blue Version GORE-TEX Long

Dámske vetrovky a parky ťa ochránia aj pred štipľavým mrazom

Keď si počasie zmyslí, že ti skomplikuje život, je dôležité byť na takéto momenty pripravená. Preto sú dámske vetrovky a parky vytvorené tak, aby ťa za každých okolností udržali v teple a ochránili pred neduhmi počasia, ako sú silný vietor alebo dážď. O tepelnú izoláciu sa starajú špičkové syntetické materiály, ale aj kvalitná výplň z páperia. Takže teplo pod tvojím kabátom nikam neunikne, a to ani počas dlhých hodín v mrazivom počasí. Mnohé z našich vetroviek a kabátov sú doplnené aj vodeodolnými úpravami, takže zvládnu aj tie najprudšie dažde a snehové búrky bez toho, aby si sa necítila komfortne a maximálne chránená. Stačí si len vybrať tú správnu bundu a môžeš si byť istá, že ťa počas zimy naozaj nemá čo zaskočiť.

Dámske parky - tajomstvá ukryté v detailoch

Dámske vetrovky a parky adidas milujú ženy po celom svete z rôznych dôvodov. Niektoré si zamilovali prepracované technické vychytávky, vďaka ktorým si bundu prispôsobíš presne podľa svojho gusta a dokážeš ju prispôsobiť aj vonkajším podmienkam. Zamiluješ si aj strategicky umiestnené vrecká, kam si môžeš odložiť svoje cennosti a telefón bez toho, aby si sa musela báť, že by prišli do kontaktu s vodou. Prípadne do nich môžeš vložiť svoje ruky a máš istotu, že ti tvoje skrehnuté prsty príjemne zahrejú.

Nezameniteľný dizajn adidas

Druhým dôvodom, ako pri každom produkte adidas, môže byť samotný dizajn. Nezáleží na tom, či máš radšej konzervatívny štýl a chceš vystupovať ako dáma, hľadáš kvalitnú vetrovku alebo parku, do ktorej sa zabalíš po tréningu alebo po zápase, prípadne máš radšej niečo extravagantnejšie, v čom v uliciach mesta vynikneš a upútaš všetky zvedavé pohľady okoloidúcich. S istotou nájdeš v ponuke presne tú parku či vetrovku, ktorá naplní všetky tvoje potreby a najlepšie vystihne to, kým si.