alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Dámske šály

 
[19]
Nákrčník
Nákrčník
Nákrčník Golf Neck
Šál Benfica
Nákrčník COLD.RDY Running Training
Šál FC Bayern
Nákrčník COLD.RDY
Nákrčník Sun Protective
Šál Arsenal
Nákrčník COLD.RDY
Šatka Head
Šál Benfica
Šál Belgium Home
Nákrčník HEAT.RDY Running Training

Dámske šály a nákrčníky pre väčšiu pohodu

Odolaj nástrahám nečakaných zmien počasia. Buď pripravená vyraziť kam chceš a kedy chceš. Nenechaj sa odradiť od svojich cieľov. Dámske šály ťa privítajú pohodlím hladkého úpletu. Vychutnaj si tú ľahkosť a teplo okolo krku. Zostaň napriek nepriazni počasia v úplnej pohodičke. Tebe úsmev z tváre nezmizne ani v poriadnej fujavici. Keby naozaj prituhlo, stačí použiť univerzálny nákrčník a je vybavené. Počasie nebude ovládať tvoj vytýčený smer. Nech si príroda hrá svoju hru a ty ju budeš v pohodlí pozorovať. Navyše s nimi budeš aj dobre vyzerať. Ideálna kombinácia.

Dámsky šál na tréning do nepohody

S dámskymi šálmi a nákrčníkmi ťa od tvojho tréningu neodradí ani tuhá zima. Prispôsobiteľná vrchná časť so šnúrkou na stiahnutie ti zaručí, že ti nákrčník padne okolo krku ako uliaty. A ty sa budeš môcť naplno sústrediť na svoje ciele. Kvalitný materiál má izolačné vlastnosti a tak bude tvoj krk maximálne v bezpečí pred nepríjemným chladom. Univerzálny úpletový nákrčník ťa ochráni aj v tej najväčšej zime. Vďaka šikovnej konštrukcií sa ním môžeš zahaliť od krku až po nos. Alebo ako chceš – má totiž tvarovateľnú konštrukciu. Pre ešte väčší komfort má sieťovinový diel okolo úst. Už žiadny pot okolo úst z vydýchaného vzduchu. Teraz na sebe môžeš makať hocikedy a hocikde.

Štýlové zimné pohodlie

Dámske šály aj nákrčníky sú vyrobené z naozaj prvotriedneho materiálu. Ľahko sa nosia a sú príjemné na dotyk vďaka hladkému úpletu. Na šáloch pre ženy sú krásne vyšité erby svetoznámych futbalových mužstiev. Priateľ sa určite poteší, keď budete reprezentovať obľúbené farby spolu. Uži si pri fandení zábavy dosýta. Na jednej strane sa nachádza aj mechanicky tkané logo adidas a 3-Stripes. Rozstrapkané konce len dotvárajú ich osobitý štýl. Niektoré šály majú osobitný look navrhnutý v spolupráci s rôznymi dizajnérmi. Zababuš sa do trendového šálu a vybehni na prechádzku zasneženými ulicami.