alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ
adidas- športu a štýlu

Dámske tielka

 
[118]
1 / 3
Strana:z 3

Dámske tielka na tréning či horúce letné dni v meste

Dámske tielka adidas sú všetkým, čo môžeš pre horúce letné dni potrebovať. Vďaka tomu, že pokrývajú menšiu plochu tela, poskytujú ešte väčší pocit komfortu a slobody než tričká. Tvoje ruky a ramená sa budú cítiť, akoby neexistovali limity. Dámske tielka na tréning majú ešte širšie otvory pre ruky, vďaka čomu vzduch prirodzene schladí tvoje telo aj počas najtvrdších výkonov. V konečnom dôsledku sa preto tak rýchlo neprehreješ a budeš schopná trénovať ešte dlhšie a ešte tvrdšie. Nehovoriac o tom, že pri tom budeš vyzerať naozaj dobre.

Dámske tielko v štýloch, ktoré budeš milovať

Dámske tielka adidas sú vytvorené v širokej škále rôznych strihov, fitov a dĺžok, vďaka čomu bez problémov nájdeš presne to, ktoré najlepšie naplní tvoje tréningové alebo aj estetické potreby. Tak ako tak, všetky adidas tielka sú určené pre ženy, ktoré milujú aktívny životný štýl a neboja sa vytŕčať z davu a upriamiť na seba pozornosť. Vďaka štýlovým dizajnom a odvážnym farebným kombináciám, ale aj jednoduchým a čistým líniam v spojení s ikonickými dizajnovými prvkami adidas, medzi nimi určite nájdeš presne to, čo najlepšie vyjadrí tvoju osobnosť. Či už si fanúšikom klasického 3-Stripes štýlu, Trefoil loga, dúhových variánt loga adidas alebo niečoho originálneho a neopozeraného. Okrem toho nájdeš medzi tielkami aj Plus Size varianty, aby si každá žena mohla dopriať benefity, ktoré dámske tielka adidas ponúkajú.

Tielkami za zdravšiu planétu

Keďže dámske tielka adidas patria medzi obľúbené produkty, je nesmierne dôležité postaviť sa k ich výrobe zodpovedne. Preto sú mnohé z týchto tielok vytvorené z recyklovateľných materiálov, takže pri ich nosení môžeš byť hrdá nielen na svoje športové výkony, ale aj na fakt že svojou troškou prispievaš k zdravšej planéte. Recyklovateľný polyester na našich tielkach má navyše všetky potrebné vlastnosti, ktoré by špičkový športový produkt v tejto kategórii mal mať.