alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámske športové obleky

 
[894]
Sportswear čierna Taška 4CMTESportswear čierna Taška 4CMTE

Taška 4CMTE

Sportswear

Dámske športové obleky pre extra dávku motivácie 

Nezáleží na tom, či sa chystáš spáliť nejaké kalórie dávkou kardia, alebo sa chystáš zdvíhať ťažké železo a nabrať svalovú hmotu. V dámskych športových oblekoch na tréning adidas dostaneš vždy maximálnu podporu, bez ohľadu na tvoje ciele, navyše s istotou, že budeš vďaka unikátnym dizajnom a ikonickému dizajnovému podpisu adidas v každom jednom momente tréningu vyzerať skvele. Fitness oblečenie pre ženy adidas je vytvorené tak, aby ti prostredníctvom technológií a funkčných materiálov poskytlo všetko potrebné preto, aby si dokázala vyťažiť počas tréningu zo svojho potenciálu maximum a aby tvoj tréning nezastavili ani rozmary počasia. V ponuke nájdeš všetko, čo môžeš potrebovať, od hlavy až po päty.

Ideálny odev na cvičenie pre ženy, ktorý neobmedzuje v pohybe

Či sa chystáš vydať zo seba to najlepšie na kurte, bežeckej dráhe alebo vo fitku, tréningové oblečenie adidas pre ženy, to sú výhradne kúsky, ktoré ti dovolia prejaviť svoje najlepšie ja. Nájdeš tu naozaj kompletnú výbavu, navyše v rôznych variantoch, aby si sa cítila naozaj komfortne a bola oblečená tak, ako to máš rada. Je len na tebe, či preferuješ voľnejšie strihy alebo kvalitné kompresné materiály, ktoré kopírujú siluetu tvojho tela. Vo všetkých prípadoch dostaneš oblečenie z materiálov, ktoré ťa podrží aj v tých najnáročnejších podmienkach, či už fúka silný vietor, praží prudké slnko alebo z oblohy padajú poriadne kvapky dažďa.

Zamerané na tvoj špičkový výkon

Pre najlepšie výkony je dôležité vybrať si oblečenie, ktoré je dokonalo prispôsobené na šport, ktorému sa venuješ. Medzi dámskym oblečením na tréning adidas nájdeš oblečenie na širokú škálu športov, či už ten tvoj šport vyžaduje silu, rýchlosť alebo flexibilitu. Kvalitné technické materiály sú prispôsobené tak, aby si pri každom pohybe cítila absolútnu voľnosť a tvoje svaly dostali podporu, ktorá pomôže posunúť tvoje osobné rekordy na úplne novú úroveň.