alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámske vetrovky

 
[43]

S dámskou vetrovkou adidas ti žiadne počasie nezabráni trénovať naplno

Zostaň v teple, v suchu a v pohode s dámskymi vetrovkami adidas. Vyrobené tak, aby ťa ochránili pred neduhmi počasia, sú perfektnou voľbou ako vrchná vrstva do chladnejších mesiacov a na vonkajšie tréningy. Dámske vetrovky, ako už názov napovedá, sú prioritne vytvorené z takých materiálov, aby sa štipľavý vietor nedostal až k tvojej pokožke a ty si sa tak mohla plne sústrediť na svoj tréning, bez ohľadu na vonkajšie podmienky. Tieto materiály sa taktiež vyznačujú svojou odolnosťou. Dámske vetrovky adidas sú navyše mimoriadne ľahké, čo z nich robí skvelý módny kúsok na cesty a na momenty, kedy si počasie vyžaduje jednu vrstvu oblečenia navyše. Jednoducho perfektný a univerzálny kúsok do každého šatníka, ktorý ti poskytne potrebnú ochranu a ešte k tomu aj výborne vyzerá.

V dámskej vetrovke ťa vietor nezastav

Keď vonku šľahá ostrý vietor, je ťažké namotivovať sa na tréning. Ak však chceš dosiahnuť svoje ciele, je nevyhnutné obuť tenisky a vyjsť von, bez ohľadu na počasie. Dámske vetrovky adidas ti ale dodajú potrebnú motiváciu vďaka tomu, že pre ne neexistujú podmienky, v ktorých by to nešlo. Budú tvojou osobnou ochranou voči všetkým možným elementom, poskytnú ti komfort a flexibilitu za každých okolností. Vďaka ľahkým materiálom pritom ani nebudeš vedieť, že ju máš na sebe a nebude teda záťažou pri dosahovaní tvojho ďalšieho osobáku.

Vyber si štýl, ktorým vyjadríš svoju osobnosť

Aj v najsilnejšom vetre chceme všetci vyzerať stále dobre. A nebol by to adidas, keby naše vetrovky neboli atraktívne a v širokej škále ikonických dizajnov, medzi ktorými si vyberie aj ten najväčší módny fajnšmeker. Je len na tebe, či preferuješ klasické adidas štýly, ktoré sú rozoznateľné už z diaľky, alebo rada na bežeckom ovále zažiariš v extravagantných a žiarivých farbách. Prirodzene sme mysleli aj na rôzne preferencie a potreby, preto sú naše vetrovky v rôznych fitoch a sama sa tak môžeš rozhodnúť, či preferuješ užšie alebo voľnejšie strihy.