alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámske zimné bundy

 
[115]
1 / 3
Strana:z 3

Dámske zimné bundy do prírody i do mesta

Lyžovačka, turistika, prechádzka v parku či po zamrznutých uliciach? Sortiment, ktorý ponúkame, prispôsobujeme nielen jednotlivým športom, ale kladieme dôraz aj na štýl a dizajn. Nejde o to, kde práve si. Byť štýlová, elegantná a "in" je výsadou každej ženy. Všetky chcú vyzerať dokonale, či už v spoločnosti alebo pri športe. A my v adidas sa snažíme, aby si každá žena našla svoj štýl a cítila sa pohodlne a krásne. Preto sme vytvorili sériu odevov, ktoré ti pomôžu vyniknúť a upútať. Máme pre teba skvelé dámske zimné bundy, ktoré si určite zamiluješ.

Zimné dámske bundy, ktoré nájdeš v našej ponuke

Sme hrdí na to, že naše produkty sú už na prvý pohľad známe vďaka nášmu symbolickému a originálnemu 3-Stripes, ktoré nesmie chýbať ani na produktoch, ako sú zimné dámske bundy. Rovnako majú dámy na výber z rôznych farieb, ktorými môžu vyjadriť svoju povahu, osobnosť a vášeň. Si skôr konvenčný typ? Siahni po čiernej, sivej či tmavomodrej. Si romantická duša? Máme na výber z viacerých odtieňov ružovej. Nebojíš sa aj žiarivejších farieb? Nechýbajú farby ako bordová, žltá, modrá, oranžová a mnohé ďalšie. Rovnako máš na výber rôzne typy, ako je napríklad dámska zimná bunda na turistiku, zimné športy, tréningy, ale aj na bežné nosenie, a to všetko za dostupné ceny s overenou dlhoročnou kvalitou. Všetky dámske zimné bundy však musia spĺňať aj mnohé iné kritériá, na ktoré určite nezabúdame. Okrem kvalitných a ľahkých materiálov ti ponúkame bundy nepremokavé, priedušné, tepelne izolované, reflexné, s kapucňou alebo bez, na klasický alebo na suchý zips alebo so zbaliteľnou konštrukciou. 

Hravá, elegantná, športová a bezpečná zima

Zimné bundy dámske, pánske alebo pre deti? adidas má v ponuke široký výber pre každého. Navyše vždy s garanciou vysokej kvality, skvelého a jedinečného dizajnu, dostupnej ceny, funkčnosti, a samozrejme pohodlia pri každodennom nosení, pri športe či na prechádzke.