alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Beh

 
[1136]

Keď potrebuješ prevetrať hlavu a posilniť telo, beh je najlepšia voľba

Aj teba si beh získal? Poď si ho užiť bez starostí a obmedzení. Pripravili sme pre teba ponuku, ktorá ti poskytne priedušné, pohodlné a flexibilné oblečenie. Presne také, aby ťa už v tvojich výkonoch nič nelimitovalo. Oceníš to pri krátkych šprintoch, aj pri behu na dlhé trate. A nech už počasie vonku bude akékoľvek, ty budeš vždy pripravený podať skvelý výkon. Pripraviť sa. Pozor. Štart!

Pohodlie s kolekciou adidas beh

Kvalitné oblečenie, bežecká obuv a správne doplnky ti pomôžu v dosahovaní tvojich cieľov. Naša adidas kolekcia pre beh obsahuje všetko, čo na svoje športové výkony potrebuješ. Dámske aj pánske oblečenie z našej kolekcie pre beh sa vyznačuje flexibilitou a komfortom. Vyrábame ho z kvalitných materiálov, ktoré ťa udržia v suchu aj počas tých najhorúcejších dní. A zároveň nájdeš v kolekcii aj kúsky, ktoré ťa ochránia pred dažďom alebo nepríjemným vetrom. Správna obuv je tiež ďalšou časťou skladačky, ktorá urobí tvoj beh ešte efektívnejším. Nezáleží na tom, či si najradšej užívaš beh na cestách, v prírode alebo na bežeckom páse. Ani na tom, či beháš príležitostne pre radosť alebo sa práve pripravuješ na maratón. V našej adidas ponuke si nájde každý to svoje. V širokej ponuke adidas beh sa navyše môžeš ľahko zorientovať vďaka dostupnému filtrovaniu produktov. Stačí si vybrať, či je pre teba dôležité, aby tvoja obuv bola nepremokavá, priedušná, reflexná, či z ľahkého materiálu. A výber bude naozaj jednoduchý. 

Kvalitné doplnky pre skvelé výkony

Veľké veci tvoria maličkosti. Rovnako tvoj beh posúvajú na vyššiu úroveň práve doplnky, ktoré si vyberieš. Aj na to sme v adidas mysleli. Štýlové šiltovky ťa ochránia pred slnkom, hrejivé úpletové čiapky ti zas umožnia trénovať beh aj v zime. Beh môžeš absolvovať so všetkým, čo potrebuješ mať vždy po ruke. Preto v našej ponuke nájdeš aj športové ruksaky a samozrejmosťou sú aj puzdra na tvoj smartfón. Už ti nič nebude brániť pri prekonávaní samého seba.