alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Brankárske vybavenie

 
[25]
Brankárske rukavice Predator Training
Brankárske rukavice Predator Edge Training
Rukavice X Speedportal Pro
Rukavice Predator Edge Fingersave Pro
Brankárske rukavice Predator Edge League
Brankárske rukavice X Speedportal Training
Rukavice X Speedportal Pro
Brankárske rukavice Predator Edge Training
Brankárske rukavice Predator Edge Competition
Rukavice Predator Edge Fingersave Match
Brankárske rukavice Predator Match Fingersave
Brankárske rukavice Tiro Club
Brankárske rukavice Tiro Pro
Brankárske rukavice Tiro Club
Rukavice Predator 20 Competition
Brankárske rukavice Predator Pro
Brankárske rukavice Predator Edge Pro
Brankárske rukavice Tiro League
Brankárske rukavice X Speedportal Training
Brankárske rukavice X Captain Tsubasa Goalkeeper Training

Brankárske vybavenie, ktoré ti pomôže zastaviť neželanú strelu

Keď brankár spraví chybu, často to znamená inkasovaný gól. Preto musí byť každý brankár dobre vybavený a pripravený nielen výkonnostne, ale aj materiálovo. S brankárskymi rukavicami negatívneho strihu vhodného pre ruku s kratšími prstami oceníš výbornú kontrolu a uchopenie lopty. Brankárske rukavice v adidas ponuke brankárskeho vybavenia sú vyrobené zo zmesovej látky polyesteru, elastanu a nylonu tak, aby vydržali záťaž po celý súťažný ročník. Dlaň je vyplnená penou URG 2.0, s ktorou hravo chytíš aj skutočné prudké strely. Pri vysoko nakopávaných centroch využiješ flexibilný chrbát ruky, pokrytý až 288 výčnelkami Demoskin, čím si doslova vyzbrojený na efektívne vyboxovanie lopty.

Brankárske vybavenie, v ktorom hrdo zabojuješ o každú loptu

V bránke vždy môže stáť iba jeden brankár a kto je lepší sa ukáže na tréningu. S výberom brankárskeho vybavenia od adidas sa šance na post tímovej jednotky iba zvyšujú. Tréningové brankárske vybavenie zahŕňa aj brankárske rukavice z pozitívneho strihu, ktoré sú vhodnejšie pre dlhšie prsty a zaručene ti perfektne a pohodlne sadnú. Na ich výrobu bol použitý osvedčený materiál Eva skombinovaný so zmesou polyesteru a gumy. Nechýba im latexová dlaň Soft Grip, ktorá prilne na každú dlaň a s 2,5 mm hrubým tlmením ťa nezaskočí ani tá najtvrdšia priama strela. 

Podrž svoj tím v top rukaviciach z brankárskych potrieb

Vo futbale sú situácie, kedy je celá zodpovednosť za úspech tímu na pleciach brankára. Práve jeho výkon je kľúčový a svojimi zákrokmi dokáže pozdvihnúť výkon všetkých spoluhráčov ako jedného tímu. S rukavicami z ponuky brankárskeho vybavenia bude na túto výzvu pripravený každý brankár. Niektoré modely rukavíc disponujú priľnavosťou dlaňovej časti, ktorá zároveň tlmí nárazy prudkých striel. Brankárske rukavice sa vyznačujú zosilnenými prstami, vďaka ktorým predchádzaš nepríjemným zraneniam. Popruh na zápästí zaistí stabilitu rukavice na ruke a priedušná manžeta pocit pohodlia a komfortu.