alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Halovky

 
[34]

Halovky pre dokonalé spracovanie lopty

To, že hráš zatvorený medzi stenami v hale, alebo na indoorovom povrchu ešte neznamená, že sa musíš obmedzovať. Obuj si svoje obľúbené halovky a dokáž nemožné. Technológiami nabité futbalové topánky môžu od základu zmeniť tvoju hru. Napríklad Control Zone má strategiky rozmiestnené plochy s potlačou, ktorá zvyšuje priľnavosť topánky. To v preklade znamená dokonalé spracovanie lopty. Gumená podrážka od adidas zase umožní byť o krok vpred na indoorovom ihrisku a nezanechá na ňom žiadne šmuhy.

Indoorová futbalová obuv: bav sa a riaď sa svojou intuíciou

Indoor futbal je iný, ale rovnako krásny. Menej miesta na ihrisku si vyžaduje uprednostniť intuíciu pred taktikou. Indoorová futbalová obuv ti umožní nespoliehať sa na nič, čo je dopredu vypočítané, ale velmi rýchlo zareagovať na každý súperov ťah s loptou. Priliehavé elastické konštrukcie skvele pomáhajú pri explozívnych šprintoch a s hrdosťou sa nesú na priľnavej gumenej podrážke. Vyber si halovky napríklad s priliehavým zvrškom utkaným z jemnej kengurej kože - rozdelená semišová vrstva ti pomôže lepšie odolávať proti odretiu a tiež dostatočne spevní chodidlo. Ľahké tlmenie haloviek z materiálu EVA alebo penová medzipodrážka sú tiež príjemným bonusom, ktorý tvoje nohy okamžite ocenia.

Halovky a ich neprehliadnuteľná grafika ťa uchvátia

Minimalizmus či radšej extravagancia? Tieto futbalové halovky od adidas ťa uchvátia spracovaním tak, že ak si bol doteraz zástancom jednoduchších motívov, teraz možno siahneš po niečom výstrednom. Mnohé futbalové tenisky adidas majú zvršok Speedskin, ktorý je zdobený neprehliadnuteľnou grafikou a pomáha vyrozprávať jedinečný športový príbeh. Poteší ťa množstvo farebných odtieňov, ktoré efektne doplnia zvyšok tvojho futbalového outfitu na indoorové povrchy. Tieto klasiky kedysi umožňovali futbalistom trénovať na zamrznutej zemi a neskôr dizajnom inšpirovali aj ďalšie tenisky streetového štýlu.