alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

Detské súpravy

 
[203]
1 / 5
Strana:z 5

Detské súpravy pre malých futbalistov

Nechaj svojho drobca vybehať sa do sýtosti. Či už máš doma budúcu hviezdu zeleného trávniku, futbal je skvelá športová aktivita. Dopraj svojmu malému šampiónovi tú najlepšiu športovú výbavu vo forme detských súprav. Sú vyrobené z jemných materiálov, ktoré tvojmu dieťatku zaručia pri pohybe maximálne pohodlie. Či už pri celodennom šantení sa na ihrisku, alebo príjemnej prechádzke mestom. Skĺbené pohodlia a funkčnosti jednotlivých juniorských futbalových súprav udržia úsmev na tvári tvojho drobca po celý čas aktívneho hrania. Kvalita jednotlivých kúskov sa však prejaví aj počas prestávok či domáceho leňošenia. Pohodlný materiál sa nielen príjemne nosí, ale zároveň odvádza aj vlhkosť vzniknutú pri intenzívnom pohybe. Udrží tak tvojho drobca v príjemnom suchu.

Športové súpravy pre deti na každú príležitosť

Aktívny pohyb majú svoje neodškriepiteľné benefity. Zapáľ vášeň pre šport u svojho drobčeka a bude ti vďačný po celý život. Obleč ho do detskej súpravy alebo mini variánt autentických dresov rôznych veľkých a známych futbalových mužstiev. Môžete tak aj spoločne fandiť svojmu obľúbenému futbalovému klubu. Na výber sú rôzne variácie zápasových aj tréningových oblečení. Extra roztomilé sú futbalové dresy pre batoľa. Ale tieto kúsky športovej výbavy nie sú iba na okrasu. Deti v nich bez problémov môžu chodiť na tréning aj odohrať zápasy destkej futbalovej ligy. Jemný a priedušný materiál dresov s absorpčnými vlasnosťami je nielen pohodlný. Svojou odolnosťou úspešne vydrží po dlhú dobu aj nápor zapálených malých športovcov.

Kvalita a štýl pre najmenších

Svoje nové dresy si decká určite zamilujú. Dopraj im radosť z pohybu, ktorý je pre deti taký prirodzený a nikdy ho nemajú dosť. Či už budete spolu fandiť rovnakému tímu alebo drobec vybehne na trávnik v rámci futbalového zápasu, dobrú náladu mu dodá aj štýlovosť jednotlivých kúskov. Živé farby, logá jednotlivých slávnych tímov spolu so svetoznámym znázornením značky adidas mu dodajú potrebnú sebadôveru. K dispozícií sú dresy s krátkymi aj dlhými rukávmi. Kvalitou a štýlom sršia všetky kúsky – či už ide o futbalové šortky, alebo tréningové dresy.