alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Turfy

 
[52]
1 / 2
Strana:z 2

Turfy, ktoré ti doprajú kontrolu nad celou svojou hrou

Hrať zatvorený medzi stenami môže byť pre niekoho obmedzením. Pre teba však nie. S turfami sa ti otvárajú nové možnosti k ukážke tvojho talentu. Nemožné predsa nikdy neexistovalo a ani nebude. Tieto turfy ti umožnia od základu zmeniť tvoje reakcie na loptu i protihráčov. Tieto futbalové topánky sú navrhnuté na umelý trávnik a vyznačujú sa funkčnými vlastnosťami. Napríklad zvršok Zone Skin ti vďaka oddeleným vrúbkovaným zónam pomôže prispôsobiť rôzne typy kontaktu s loptou. Tlmenie Bounce a jeho prispôsobivý golierik ti efektne a spoľahlivo zafixuje chodidlo.

Kopačky na rôzne povrchy, ale s rovnakým cieľom

Kopačky na rôzne povrchy majú rôzny dizajn- v podstate však všetky zvládajú výborne jednu vec. Udržia ťa v strehu, nech sa na ihrisku deje čokoľvek. Falše, spracovanie lopty, silná strela, pohodlné driblovanie. To všetko si môžeš dopriať s turfami od adidas tak, ako to máš rád. Špeciálna gumená podrážka s výčnelkami sa okamžite prispôsobí povrchu a pomôže ti ovládnuť umelý trávnik prvej generácie. Tešiť sa môžeš aj na nízku hmotnosť, pohodlné materiály a spracovanie a veľmi jednoduché a rýchle obúvanie. V hale môže byť futbal veľmi rýchly a smerovanie lopty zmení aj ten najmenej patrný pohyb. Ty však budeš pripravený.

Turfy vedia byť pohodlné aj pri dynamickom pohybe

Hra na umelom trávniku ti s turfami adidas pôjde ako po masle. Preferuješ šnúrky alebo bezšnúrové kopačky? Výber necháme na tebe, z oboch radov nájdeš to pravé pre svoj štýl futbalu. Buď o krok vpred pred svojimi protihráčmi, pútaj pozornosť a užívaj si to. Svoj talent ukážeš naplno len vtedy, keď budeš pripravený. Tieto turfy ťa udržia v pohodlí aj pri niekoľkohodinovom tréningu či zápase roka.