alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Futbalové dresy

 
[394]
1 / 9
Strana:z 9

adidas futbalové dresy na tie najintenzívnejšie zápasy či tréningy

Byť pripravený. Je to heslo, ktoré môžeš uplatniť aj na celý život, ale špeciálne to platí v prípade fyzických aktivít – a teda športu. Byť pripravený na hru, byť pripravený na súpera, na počasie, na stratégiu, ktorú si si so spoluhráčmi stanovil. A byť pripravený na samého seba. Aby si bol na ihrisku čo najlepšou verziou seba samého, a podal tak vždy ten najlepší výkon, aký v danom momente dokážeš. A príprava nie je iba o kondičke, o mysli či správnej taktike. Je aj o tom, aké futbalové dresy si na seba vezmeš.

Vyber si futbalové topy alebo retro tričká a daj zo seba maximum

Si doma na ihrisku alebo je tvoja rola sedieť v hľadisku? V oboch prípadoch si tu vieš vybrať také futbalové dresy, ktoré naplno reflektujú tvojho futbalového ducha. Ak chceš ukázať svetu, ktorý tím zo svetových futbalových ihrísk si získal tvoje srdce, máme na výber dresy tých najväčších tímových legiend. Juventus, FC Bayern alebo Manchester United? Tieto aj mnohé iné môžu jednoducho upevniť tvoje nasadenie v hre. Dresy vychádzajú z pôvodných dresov, ktoré nosia samotní hráči. V niektorých prípadoch už nejde len o retro tričká, dizajn je jemne vynovený a ešte štýlovejší. Samozrejmosťou je, že toto oblečenie nie je iba okrasu. Je jedno, či sa zahreješ skandovaním na štadióne alebo kľučkovaním na trávniku. S týmito dresmi môžeš vo svojej obľúbenej futbalovej aktivite pokračovať až do konca, pretože odvádzajú vlhkosť od tela a ty sa cítiš v suchu. Materiál je vždy jemný k pokožke a je vyrobený zo 100 % recyklovaného polyesteru, ktorého výroba chráni planétu a prírodné zdroje. Či už hľadáš futbalové dresy alebo futbalové topy, prezri si našu ponuku dôkladne. Môžeš tu totiž nájsť aj dresy s dlhými aj krátkymi rukávmi, prípadne celé futbalové súpravy. A ak si toto čítajú ženy, ktoré hľadajú futbalové dresy pre seba, nesklameme. Stačí si len vybrať.  

Vintage futbalové dresy adidas

Obleč sa do retro futbalového dresu svojho obľúbeného tímu. Buď štýlový, či už na ihrisku alebo na tribúne. Klasické dresy adidas ťa udržia v teple a suchu a dodajú ti sebavedomie a odvahu do tých najťažších zápasov. V našom retro drese sa v dave nestratíš. Páči sa ti klasický štýl, ktorý je inšpirovaný futbalovou históriou a vzdáva úctu nezabudnuteľným klubovým tímom, národným tímom a hráčom, ktorí žiarili na ihrisku v minulom storočí? Vyber si z našej bohatej ponuky!