alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Futbalové dresy

 
[449]
Nosiť farbu a logo obľúbeného klubu na zápasoch je pre mnohých posvätné. Ak k tomu pridáme funkčné technológie, získame futbalové dresy, ktoré si ťa získajú - bez ohľadu na to či si hráč alebo fanúšik.
Muži Futbal biela AUS A JSYMuži Futbal biela AUS A JSY

AUS A JSY

Muži Futbal

1 / 10
Strana:z 10

Futbalové dresy od svetových a prestížnych klubov

Futbalové tričko, tielko alebo dlhý dres? Je na tebe, ktorú variantu preferuješ. Tieto športové outfity značky adidas nesú farby i logá obľúbených futbalových tímov a okrem toho ide o mimoriadne funkčné a kvalitné oblečenie. Veď inak to už dnes ani nejde. Všetky dôležité oslavy gólov či tréningová drina sú predsa tie dôležité chvíle, kedy na sebe musíš mať poriadne futbalové dresy. Tie musia vydržať všetko a udržať ťa v dostatočnom komforte a pohodlí. Tak si vyber futbalové dresy čo komplety podľa obľúbených tímov a ihrisko je tvoje.

Futbalové topy pre situácie na ihrisku i mimo neho

Inšpiruj sa pri tréningoch a zápasoch od tých najlepších. Vyber si futbalové dresy, ktoré sú inšpirované profesionálmi a zažiar všade tam, kde sa hrá tvoj milovaný šport. Tieto futbalové topy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov schopných efektne absorbovať pot či vlhkosť a a udržať ťa tak v potrebnom komforte. Vyberať si môžeš z obľúbených klasických strihov, ale aj menej tradičných zápasových či tréningových kompletov. Funkčnosť týchto produktov ti pomôže lepšie sa sústrediť na samotnú hru a ciele. Pri mnohých typoch dresov nájdeš ich domáce verzie určené pre chvíle, kedy klub hrá stretnutie na domácom ihrisku a tiež ich náprotivky, kedy obľúbený tím hrá zápas vonku, teda na ihrisku niekoho iného.

Futbalové dresy: keď vyhráva funkčnosť a pohodlný dizajn

Keď trénuješ, rob to ako profesionál. Keď hráš zápas, hraj to najlepšie čo vieš a uvoľni sa ako pravý šampión. K tomu ti pomôžu už aj štandardné a elegantné futbalové tričká a topy s logom adidas na hrudi alebo efektnými 3-Stripes. Je jedno, či ide o nedeľňajší futbal s kamarátmi, alebo zápas sezóny. Byť v suchu je dôležité. Potešia ťa určite aj unikátne grafiky s odkazom na slávnych hráčov a ich momenty z minulosti. Nechýbajú na nich hrdo vyšívané erby či logá najlegendárnejších futbalových klubov sveta.