alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kopačky bez šnúrok

 
[24]
Získaj kľúčovú výhodu nad súpermi v kopačkách bez šnúrok adidas, ktoré sú nabité špičkovými technológiami a disponujú prvotriednymi vlastnosťami, vďaka ktorým posunieš svoju hru na nový level. Nakupuj ešte dnes na adidas SK!

Zahraj si v kopačkách bez šnúrok, v ktorých hrajú aj svetové hviezdy

Najlepší futbalisti na svete a mnohí z tvojich futbalových idolov sa pri tých najdôležitejších zápasoch nielen sezóny, ale často aj celej kariéry, spoliehajú práve na kopačky bez šnúrok z dielne adidas. Prvotriedne technológie, ktoré sú implementované v každom jednom kúsku týchto kopačiek, sú ich aj tvojou zárukou, že v nich dokážeť vyťažiť zo svojho potenciálu absolútne maximum. V našej ponuke kopačiek bez šnúrok však nájdeš oveľa viac ako len kopačky pre klasický futbalový trávnik - nezáleží na tom, na akom povrchu hráš, pri navrhovaní jednotlivých modelov sme mysleli naozaj na všetky typy futbalistov.

Rýchlejší a technickejší v kopačkách bez šnúrok adidas

Kopačky bez šnúrok adidas sú určené pre víťazné typy - futbalistov, ktorí sú v každej sekunde zápasu ochotní vydať zo seba 110% a ktorí sa neboja urobiť krok navyše. Naše kopačky bez šnúrok ponúkajú vďaka implementovaným technológiám výhodu, ktorú presne tieto typy futbalistov potrebujú. Modely kopačiek Nemeziz sú vybavené technológiou Tension Tape, vďaka ktorej sa perfektne prispôsobia nohe, v spojení s vyšším cutom pre lepšiu podporu v oblasti členkov. Za zmienku stojí určite aj ultraľahký zvršok X-layskin, s ktorým budeš po ihrisku doslova lietať a dokonale precítiš každý dotyk s loptou. Ani v našich kopačkách nechýba prevratná technológia Boost, ktorá ti ponúkne do každého kroku a každého odrazu extra energiu navyše.

Dominuj na každom type povrchu

V našej ponuke kopačiek bez šnúrok nájdeš modely na všetky typy povrchov. Hrávate svoje zápasy na prírodnej alebo umelej tráve? Alebo sa venuješ futsalu a potrebuješ kvalitné kopačky na palubovky? Či hľadáš len kvalitnú obuv na pouličné zápasy s kamošmi? Nezáleží na tom, kde svoje zápasy hrávaš, s našimi kopačkami bez šnúrok zo seba dostaneš to najlepšie v akýchkoľvek podmienkach.