alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Chrániče na futbal

 
[15]
Zabojuj v útoku tak dobre, ako to vieš len ty. Tieto chrániče na futbal sú pevné a zároveň ľahučké štíty, ktoré futbalovému kroku dodajú potrebnú istotu. Prekľučkuj k víťazstvu ako nič!

Ľahké chrániče na futbal pevné ako oceľ

Chrániče na futbal z teba nespravia nesmrteľného, no nemajú od toho príliš ďaleko. Tieto ľahké, no mimoriadne odolné škrupinky ťa skrátka nenechajú v štichu. Poď si na stránku adidas pozrieť overené modely, na ktoré sa môžeš spoľahnúť počas dlhých hodín strávených na trávniku či inom ihrisku. Ľahké nízkoprofilové chrániče predkolenia ti už po pár minútach ukážu, aké je to byť nezastaviteľný. Samostatné popruhy na stiahnutie skalopevne sedia ako uliate a ich konštrukcia ťa mimoriadne poteší. Tlmiaci materiál EVA okrem absorpcie nárazov zabezpečuje aj zaujímavý komfort aj počas vysokej fyzickej záťaže.

Futbalové chrániče, ktoré ti sadnú ako uliate

Mať futbalové chrániče, ktoré ti sadnú ako uliate nie je samozrejmosť. O komfort sa v prípade chráničov adidas starajú jednotlivé vrstvy, ktoré sú prešpikované funkčnými technológiami. Medzi prednosti futbalových chráničov patrí napríklad anatomicky tvarovaný asymetrický štít vytvorený na základe najlepších skúseností svetových futbalových hviezd a poteší ťa tiež maximálne pohodlie vďaka zadnej časti vyrobenej z príjemných materiálov. Iba tak môže tento pevný štít byť odolný a zároveň nežný. Sofistikované popruhy so suchým zipsom sú samozrejmosťou, ktorá zabezpečujú,aby ťa počas hry nič nerozptyľovalo.

Ty sa sústrediš na hru, chrániče na futbal na tvoju ochranu

Nielen chrániče na futbal, ale aj členkové popruhy sú tie doplnky, ktoré ti počas zápasu či tréningu zvyšujú komfort a ochranu. Pri útoku vo vysokej rýchlosti sa predsa potrebuješ sústrediť na držanie lopty a nie na svoje chrániče. So šikovnými popruhmi máš istotu, že chrániče spoľahlivo držia na mieste. Okrem toho sa jednoducho obliekajú, za čo u profíkov i amatérov zbierajú body navyše. Pomôcť si môžeš aj kompresným návlekom, ktorý má rovnaký efekt. Zaži na trávniku totálnu slobodu a prekľučkuj si k víťazstvu ako nič. Ochrana z perforovaného materiálu je spoľahlivou ochranou pred nárazmi už dlhé roky.