alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tašky na futbalové súpravy

 
[40]
Futbal čierna Vak Juventus GymFutbal čierna Vak Juventus Gym

Vak Juventus Gym

Futbal

Futbal čierna Ruksak JuventusFutbal čierna Ruksak Juventus

Ruksak Juventus

Futbal

Futbal červená Ruksak FC BayernFutbal červená Ruksak FC Bayern

Ruksak FC Bayern

Futbal

Futbal čierna AFCxIW WAISTBAGFutbal čierna AFCxIW WAISTBAG

AFCxIW WAISTBAG

Futbal

Futbal červená Ruksak FC BayernFutbal červená Ruksak FC Bayern

Ruksak FC Bayern

Futbal

Futbal modrá Taška SpainFutbal modrá Taška Spain

Taška Spain

Futbal

Futbal modrá Taška SwedenFutbal modrá Taška Sweden

Taška Sweden

Futbal

Tašky na futbalové súpravy na všetky tvoje cesty

Cesta k ideálnemu športovému výkonu niekedy chvíľu trvá. Niekedy by si to najradšej vzdal a celé zahodil do koša. Inokedy si zase nadšený a tešíš sa z úspechov, čo ti sily vládzu. Nech si momentálne v ktorejkoľvek fáze, neprestávaj. Nestrácaj odhodlanie a nezabudni na svoju vôlu, s ktorou si sa na túto cestu vydal. Budeme sa snažiť ti na tejto ceste byť tým najlepším spoločníkom, či už pôjde o tričká, kopačky alebo aj tašky na futbalové súpravy. A ak by nastala situácia, že si si toho naložil priveľa, žiaden stres. Niektoré z našich futbalových tašiek majú aj koliečka, aby tvoje ramená nemuseli niesť všetko.

Vyber si z odolných a kvalitných tašiek adidas

Vezmi si celú futbalovú súpravu aj s fľašou na vodu a ďalšími potrebnými vecami so sebou v štýlovej futbalovej taške. Čaká ťa zápas alebo pravidelný tréning, oboje si vyžaduje maximálnu koncentráciu a každý jeden kúsok, ktorý ti počas pohybu i po ňom robí spoločnosť. Futbalové tašky adidas sú navrhnuté tak, aby sa do nich zmestilo všetko, čo potrebuješ, a mal si v tom zároveň maximálny prehľad. Vybrať si môžeš z rôznych modelov a rôznych veľkostí všetko v závislosti od toho, aká dlhá alebo náročná tvoja cesta bude. Myslíme aj na detaily. Priestoru je v každej taške vždy dostatok a vo vnútri nájdeš praktickú sieťovinu, ktorou si môžeš oddeliť čisté a špinavé oblečenie. Materiál, z ktorého je futbalová taška vyrobená, je maximálne odolný, pevný a zo spodnej časti nepremokavý. Všetko domyslené tak, aby si bol pripravený na náročné cesty, zápasy, presuny, občasné zlyhania a následné posuny vpred.

Nájdi si aj futbalové tašky svojich obľúbených klubov

Si fanúšikom futbalového klubu telom aj dušou? Niektoré futbalové kluby sú láska na celý život. adidas futbalové  tašky môžeš jednoducho využiť na ľubovoľné účely. Poslúžia ti, ak sa chystáš na pravidelný tréning, ale taktiež je to plnohodnotný kúsok, do ktorého si vložíš svoje osobné veci a nejaké drobnosti a vydáš sa za zážitkami do mesta.