alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Brankárske rukavice

 
[28]
Získaj náskok nielen na tréningu. Vyber si brankárske rukavice v ktorých strih ti zaručí i vynikajúcu priľnavosť a tlmenie v každom počasí. Zaisti si pohodu počas delových aj technických striel.

Brankárske rukavice, na ktoré sa môžeš spoľahnúť

Priľnavé, bezpečné a pohodlné. Tak nejak by mali vyzerať ideálne brankárske rukavice. Pomôžu ti totiž podávať správny výkon na správnom mieste. Chytaj, vyrážaj a spracuj loptu s ľahkosťou ako nikdy predtým a podľa svojej potreby čo jednoduchšie. Tieto priľnavé športové produkty od adidas ti skrátka dodajú potrebný náskok, ktorý brankári tak často potrebujú. Je pritom jedno či si práve na tréningu alebo na najdôležitejšom zápase sezóny, v oboch prípadoch máš k dispozícii exkluzívne modely - pre amatérov i profesionálov. Precízne rozmiestnenie flexibilných zón s ohľadom na anatómiu je niečo, čo spoľahlivo chráni ruku brankára a podporuje ho vo všetkých dôležitých činnostiach bez ohľadu na to v akej lige hráš.

S týmito rukavicami pre brankárov máš potrebný náskok

Brankárske rukavice si v posledných desaťročiach prešli mnohými technologickým vylepšeniami. Tie od adidas vedia napríklad ponúknuť silikónovú úpravu Zone Skin, ktorá vďaka prispôsobivému úpletu na chrbte ruky pomáha šikovnejšie spracovať loptu. Alebo napríklad technológia špičkového materiálu URG, čo je v podstate gumená pena, ktorá zaručuje lepšiu priľnavosť a efektné tlmenie. Kompresná manžeta potom zabezpečuje to, že rukavice pre brankárov perfektne sedia a zboku sú zabezpečené odolnou plochou, ktorá ochráni pred odretím.

Keď su brankárske rukavice odolné a pohodlné zároveň

Značka adidas prináša každú sezónu nové modely brankárskych rukavíc, ktoré spájajú ľúbivý dizajn s vysokou efektivitou použitých materiálov a technológií. Tieto rukavice spoľahlivo chránia všetky prsty ruky a zápästiu dodávajú potrebnú fixáciu. Potrebuješ sa predsa spoľahnúť aj počas najrušnejších chvíl, však? Delové aj technické strely vedia byť rovnako náročné na chytanie, preto oceníš takzvaný špeciálny pozitívny strih týchto rukavíc, ktorý ich odlišuje od konkurencie. Získaš pohodlie aj počas dlhých hodín strávených na trávniku či inom ihrisku a to za každého počasia.