alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tenisky na atletiku

 
[48]

VYŠTARTUJ AKO HVIEZDA V ATLETICKEJ OBUVI ADIDAS

V tretrách a teniskách na atletiku od adidas môžeš hviezdiť pod svetlami reflektorov na trati v halách či štadiónoch. Chceš dosiahnuť jediné – úchvatnú rýchlosť a cieľ a bežecká atletická obuv adidas ti v tom bude asistovať. Tenisky majú priedušný sieťovinový zvršok či responzívne tlmenie, ktoré ťa podporí na tých správnych miestach. V ponuke atletických tenisiek sú farebné kombinácie lahodiace oku, ako aj neprehliadnuteľné dizajny hodné hviezd. Pripraviť sa, pozor, štart!

ENERGIA V TENISKÁCH NA ATLETIKU A BEH

Bež s vetrom o rýchlosť a okús pocit energie a ľahkosti. Z ponuky si vyber tretry vhodné či už na šprint, beh na stredné vzdialenosti či beh cez prekážky. Napr. adidas tretry Avanti kombinujú superľahké a odolné tlmenie s dielmi ENERGYRODS, vďaka ktorým znižujú stratu energie a únavu. Napriek ľahkosti majú spevňujúci zvršok a priliehavú vnútornú konštrukciu s extra podporou chodidla. Vďaka ploche s hrotmi a energizujúcemu tlmeniu Lightstrike Pro vyletíš ako strela a môžeš sa pokúsiť o prekonanie rekordov. Alebo tretry Finesse pre dlhšie šprinty sú ultraľahké a majú zvršok Celermesh spevňujúci chodidlá a diel s hrotmi umožňujúci hladké zdolávanie zákrut.

OBUV NA ATLETIKU NIELEN PRE BEŽCOV

Tretry adidas sú určené na bežecké, šprintérske a iné atletické disciplíny, ktoré si vyžadujú rýchlosť, energiu a zručnosť. Na svoje si prídu aj oštepári, guliari či kladivári – ženy aj muži, a či mládež, ktorá sa venuje atletike. V teniskách na atletiku adidas pocítiš ľahkosť, ale aj podporu tam, kde ju treba. V ponuke je aj atletická obuv pre športovcov a športovkyne v trojskoku, skoku o žrdi, do diaľky či do výšky. Naše tretry a atletická obuv sú sčasti vyrobené z recyklovaných materiálov, ako napr. z odpadu z výroby ako aj zo spotrebiteľského odpadu z domácností, ktoré predstavujú jedno z našich riešení, ktoré pomáhajú eliminovať plastový odpad.

0

0