alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Kompresné pančuchy

 
[284]
1 / 6
Strana:z 6

Kompresné pančuchy sú štýl, funkčnosť a komfort, ktorý budeš milovať!

Kompresné pančuchy sú jedným z najdôležitejších prvkov šatníka každého jedného športovca. Vďaka použitým kompresným materiálom a tesným strihom podporuje funkciu tvojich svalov, čím prispieva k ešte lepším výkonom. Ale to zďaleka nie je ten dôvod, pre ktoré kompresné pančuchy mnohí tak milujeme a nedáme na ne dopustiť. Mimoriadny komfort, zabezpečený priedušnými materiálmi, obopnutie svalov tvojich nôh, vďaka prímesy elastanu, to tvorí dokopy kombináciu, ktorá sa nielen počas tvojich športových aktivít stane doslova tvojou druhou pokožkou. Naše kompresné pančuchy sú príjemné na dotyk, mäkké a elastické a to bez ohľadu na to, či ide o modely pre mužov, ženy alebo deti. Navyše počas tvojich športových výkonov efektívne odvádzajú vlhkosť z tvojho teľa, takže akokoľvek sa zapotíš, s kompresnými pančuchami adidas zostaneš v suchu.

Kompresné pančuchy vyrobené tak, aby si o nich ani nevedel

Nie nadarmo sme ich nazvali tvojou druhou pokožkou – kompresné pančuchy sú navrhnuté tak, aby sa pri tvojich výkonoch nesťahovali ani nevyhŕňali. Strihy a materiály sú pripravené s maximálnym ohľadom na to, aby si pri tréningu ani náznakom necítil akékoľvek obmedzenie v pohybe. Pokiaľ ide o oblečenie, ktoré má podporiť tvoj výkon, naozaj patria naše kompresné pančuchy medzi tie najlepšie voľby, ktoré môžeš urobiť. Samozrejme, každý šport má svoje špecifiká, preto sme jednotlivé legíny prispôsobili na ich použitie. Pre svoje potreby nájdeš určite to pravé, bez ohľadu na to, či hľadáš legíny pre svoje nočné behy, ktoré sme doplnili reflexnými prvkami, alebo legíny na tvoje silové tréningy, kondičné tréningy či legíny na jógu.

Pančuchy ako odkaz svetu

Pančuchy už dávno nie sú len čierne – vďaka tomu, že ich z fitka bez problémov prenesieš aj do mesta a skombinuješ ich s akýmkoľvek outfitom, sa stali ďalšou z možností, ako prejaviť svoje módne cítenie a svoju osobnosť. Aj preto sú pančuchy adidas výnimočné nielen funkčnosťou, ale aj dizajnovo. Nechaj svoje kreatívne ja vyberať, naber odvahu, vystúp z davu a ukáž svetu, kto si!