alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Legíny s vysokým pásom

 
[232]
1 / 5
Strana:z 5

Štýlové legíny s vysokým pásom, ktoré vydržia dlho

Hľadáš nohavice, ktoré ťa nebudú počas tvojich tréningov obmedzovať pri pohybe a ktoré zároveň budú také pohodlné, že ich rada využiješ aj vo svojom voľnom čase? Práve si ich našla. Na rad prichádzajú legíny s vysokým pásom adidas, ktoré sú okrem svojej funkčnosti aj plné neopakovateľného štýlu. Rozhodne sa s nimi nemusíš hanbiť ísť napríklad tancovať na diskotéku, či sa len tak prejsť do mesta. Krásne farebné kombinácie dopĺňajú elegantné kúsky čiernej farby, ktoré ťa budú príjemne opticky zužovať. Navyše štýl ležérnej športovej elegancie ešte zvýrazňuje známe logo adidas a 3-Stripes. Jednotlivé kúsky sú vyrobené z vysokofunkčného materiálu obsahujúceho recyklované plasty. Pri správnom dodržiavaní všetkých inštrukcií na prianie si môžeš byť istá, že sa ti tento funkčný športový kúsok len tak ľahko nezničí. V šortkách či bavlnených dlhých legínach pocítiš skutočnú voľnosť pri pohybe. Vďaka priliehavému strihu ti perfektne sadnú na telo a budú dokonale kopírovať jeho krivky. Legíny s vysokým pásom adidas si jednoducho zamiluješ. Stačí si už len vybrať tie svoje.

Legíny s vysokým pásom pre všetky športovkyne

Máš chuť sa do sýtosti vytancovať doma pri svojej obľúbenej hudbe? Prečo nie? Legíny s vysoký pásom adidas ťa okamžite dostanú do pohody. Sedemosminová dĺžka nohavíc zaručí, že sa tvoje kotníky budú príjemne vetrať a udržia ti tak pri pohybe pocit sviežosti. Nevzdávaj sa svojej obľúbenej pohybovej aktivity ani v tehotenstve. Legíny s vysokým pásom sú skvelou voľbou pre všetky športovo založené ženy počas celých deviatich mesiacov – a ani potom ich len tak ľahko nezaložíš do skrine. Extra vysoký pás udrží tvoje bruško v príjemnom teple a v momente, kedy budeš pri pohybe cítiť v tejto časti prehrievanie, si stačí pás jednoducho preložiť. Legíny s vysokým pásom sú tiež skvelé pre všetky zapálené bežkyne pretože elastický pás zaručí, že ti legíny nebudú nepohodlne padať, no zároveň ťa ani tlačiť na bruchu. Legíny s vysokým pásom adidas ťa skrátka spoľahlivo podržia pri akomkoľvek pohybe.