alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Messi

 
[49]
Futbal biela Lopta Messi ClubFutbal biela Lopta Messi Club

Lopta Messi Club

Futbal

Futbal biela Lopta Messi MiniFutbal biela Lopta Messi Mini

Lopta Messi Mini

Futbal

1 / 2
Strana:z 2

Buď kráľom ihriska v kolekcii adidas Lionela Messiho

Ako inak prejaviť na ihrisku svoje najlepšie ja, keď nie s pomocou páru kopačiek z kolekcie adidas Messi? Tieto kopačky sú navrhnuté tak, aby si sa dokázal po ihrisku a okolo súperov preháňať s neuveriteľnou ľahkosťou, presne tak, ako to robí zápas čo zápas legendárny Lionel Messi. Tieto kopačky sú vyrobené z veľmi mäkkých syntetických materiálov, ktoré ti ponúknu maximálny komfort a udržia tvoje nohy v plnej sile počas celých 90 minút na ihrisku. Viazanie kopačiek adidas Messi je prispôsobené tak, aby noha v kopačke pevne držala, no zároveň ťa neobmedzovala v pohybe a ty si tak svoju futbalovú kreativitu mohol prejaviť naplno. V kopačkách adidas Messi sa budeš cítiť a excelovať na ihrisku presne tak, ako tvoj futbalový idol.

Kopačky adidas inšpirované Lionelom Messim pre každý povrch

V kolekcii kopačiek adidas Messi nájdeš rôzne kopačky pre každý možný povrch. Modely pre halový futbal ponúkajú gumené podrážky pre perfektný grip, ktoré ti dodajú istotu pri rýchlych zmenách smeru. Modely pre prírodnú a umelú trávu ti dodajú maximálnu podporu pre kreativitu na ihrisku, či už máš v sebe ukrytého zakončovateľa alebo tvorcu hry. No nájdeš tu aj obuv pre tvrdé povrchy, v ktorých budeš dominovať pouličným zápasom.