alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánske rukavice

 
[34]
Futbal biela PRED GL PRO HYPFutbal biela PRED GL PRO HYP

PRED GL PRO HYP

Futbal

Futbal biela PRED GL PRO HYBFutbal biela PRED GL PRO HYB

PRED GL PRO HYB

Futbal

Beh čierna Rukavice RunningBeh čierna Rukavice Running

Rukavice Running

Beh

Futbal čierna Rukavice TiroFutbal čierna Rukavice Tiro

Rukavice Tiro

Futbal

Pánske rukavice adidas: Uchop svoj výkon do vlastných rúk!

Každý máme v živote svoj vytýčený cieľ, ktorému sa každým dňom snažíme dostať bližšie. Obvzlášt v športe je na to však potreba veľka dávka trpezlivosti, vytrvalosti a poctivého tréningu. Nič ale nie je nemožné a netreba sa báť akýchkoľvek výziev. Čaká ťa dôležitý zápas, chceš posunúť svoje limity alebo skrátka chceš zabodovať na každom svojom tréningu a prekonávať osobné rekordy? S pánskymi rukavicami adidas to máš vo vlastných rukách! V ponuke nájdeš pánske rukavice na akýkoľvek šport – či už ich potrebuješ na pevný úchop činiek, odrazenie futbalovej lopty alebo udržanie riadidiel aj v tých najstrmších terénoch. Všetky sa pýšia nielen skvelými funkčnými vlastnosťami ušitými na mieru tvojim potrebám, ale aj moderným športovým vzhľadom doplneným o pestré farby či kultové motívy značky. Pánske rukavice adidas ti skrátka prinesú zaručený úspech a zaslúženú radosť z každého tvojho výkonu!

Zimné pánske rukavice, ktoré podržia úspech vždy na tvojej strane

Práve stojíš vo fitku, v ušiach ti hrá motivačná hudba a s odhodlaním upieraš zrak na činky pred sebou. V hlave máš jeden cieľ a na rukách prostriedok, vďaka ktorému sa ti ten cieľ podarí dosiahnuť! Dokonalá priľnavost pánskych tréningových rukavíc určených na zdvíhanie činiek ti hravo poskytne protišmykový úchop a vďaka priedušnému materiálu ti vlhké dlane viac nebudú stáť v ceste! Na to, aby ti neustále dobre sedeli na rukách, je tu navyše zapínanie na suchý zips. Len čo vybehneš na trávnik, si odhodlaný strážiť si svoje miesto a nedovoliť lopte, aby prelomila túto ochranu. S brankárskymi rukavicami z tejto ponuky budeš ty pánom hry! Vyznačujú sa tlmiacou a priľnavou latexovou dlaňou, takže ľahko chytíš aj tie najprudšie strely a popruh ti zaručí dokonalé sadnutie na rukách. Na extra dávku ochrany si vyber modely, ktoré sú obohatené o detaily chrániace tvoje hánky. Miluješ pozerať sa na svet zo sedla svojho bicykla a ešte radšej miluješ zdolávať rôzne trasy? Vďaka cyklistickým rukaviciam so strategicky umiestnenými plochami na perfektné držanie riadidiel budeš úspešný na každej ceste! Ich reflexné logo ti umožní užívať si jazdu aj za tmy. Tak smelo do toho!