alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Lopty MS vo futbale

 
[17]
Lopta Al Rihla Pro Sala
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Pro Beach
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Club
Lopta Al Rihla Pro Winter
RIHLA TRN SAL
Lopta Al Rihla League
Lopta Al Rihla Training Hologram Foil
Lopta Al Rihla League Junior 350

Al Rihla – cesta k úspechu

Oficiálna lopta MS vo futbale 2022 ti ponúka šancu plniť si sny, dokázať, že nič nie je nemožné a že s ňou dokážeš meniť životy ľudí. Zdieľaj posolstvo lopty MS vo futbale, vybehni na ihrisko alebo ulicu a nechaj sa unášať čarom momentu. Al Rihla je tu pre teba. Zvyšok futbalovej cesty máš vo svojich rukách. Každý gól sa zapíše do histórie. Zvládneš s ňou aj tie najdrsnejšie tréningy aj zápasy vďaka strojovo šitej konštrukcii, ktorú zdobí oficiálny emblém FIFA World Cup™. Lopta adidas Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 má úplne nový dizajn panelového tvaru. Tvar panelov je inšpirovaný tradičnými drevenými člnmi dhow a konkrétne charakteristickými trojuholníkovými plachtami, ktoré sú na nich použité. Lopta je vyrobená z 20 panelov.

Zaži futbalový ošiaľ počas MS vo futbale

Povzbudzuj svoj obľúbený tím a vyber si z našej ponuky loptu MS vo futbale, ktorá znamená „cestu“, tvoju cestu k úspechu. Je to lopta, ktorá sa prispôsobí tvojmu pohybu, stelesňuje oddanosť hre, každým dotykom spája ľudské príbehy a predstavuje nové vízie technológií v každej svojej vrstve. Vyberaj si podľa farby alebo veľkosti. Lopta, ktorá rozvibruje každú bunku v tvojom tele. Tak na čo ešte čakáš? Choď ju vyskúšať!

Futbalové majstrovstvá sveta – veľkolepá oslava športu

Sen o futbalovej budúcnosti sníva prakticky každý chlapec. Zaži aj ty vášeň a radosť pri pohľade na futbalové mužstvá, ktoré majú víťazstvo priamo v DNA. Aj ty môžeš víťaziť a strieľať nádherné góly, z ktorých šalejú davy fanúšikov. Nič nie je nemožné. My v adidas zdieľame presvedčenie, že každý by mal mať zaistený prístup k športu, bez ohľadu na etnicitu, pohlavie, identitu a talent. A práve na ihrisku si každý môže plniť svoje sny a podeliť sa o svoj príbeh s celosvetovou komunitou. Navštív našu stránku a vyber si z našej ponuky futbalových lôpt, ktoré sú repliky oficiálnej lopty ms vo futbale. Táto lopta odštartuje tvoju futbalovú cestu. Neboj sa zažiariť!