alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
logo

TVOJA LOPTA Z MAJSTROVSTIEV

Lopty MS vo futbale

 
[9]
Navštív našu stránku adidas FIFA World Cup™, kde na teba čaká oficiálna lopta ms vo futbale. Vychutnaj si pocit výhry alebo radosť z práve streleného gólu s loptou MS vo futbale Dokáž, že na to máš!
Futbal biela Lopta Ocean Pro

Lopta Ocean Pro

Futbal

TVOJA LOPTA Z MAJSTROVSTIEV

Oficiálna zápasová lopta FIFA Women’s World Cup 2023™ vzdáva hold prírode. Nesie meno Oceaunz, je inšpirovaná úchvatnými riekami a pobrežiami Austrálie a Nového Zélandu a svojou vlnitou grafickou a ikonickými detailmi oslavuje životné dôležité spojenie týchto krajín s oceánom a zemou.
Futbal biela Lopta Ocean MiniFutbal biela Lopta Ocean Mini

Lopta Ocean Mini

Futbal

Zaži futbalový ošiaľ počas MS vo futbale

Povzbudzuj svoj obľúbený tím a vyber si z našej ponuky loptu MS vo futbale, ktorá znamená „cestu“, tvoju cestu k úspechu. Je to lopta, ktorá sa prispôsobí tvojmu pohybu, stelesňuje oddanosť hre, každým dotykom spája ľudské príbehy a predstavuje nové vízie technológií v každej svojej vrstve. Vyberaj si podľa farby alebo veľkosti. Lopta, ktorá rozvibruje každú bunku v tvojom tele. Tak na čo ešte čakáš? Choď ju vyskúšať!

Futbalové majstrovstvá sveta – veľkolepá oslava športu

Sen o futbalovej budúcnosti sníva prakticky každý chlapec. Zaži aj ty vášeň a radosť pri pohľade na futbalové mužstvá, ktoré majú víťazstvo priamo v DNA. Aj ty môžeš víťaziť a strieľať nádherné góly, z ktorých šalejú davy fanúšikov. Nič nie je nemožné. My v adidas zdieľame presvedčenie, že každý by mal mať zaistený prístup k športu, bez ohľadu na etnicitu, pohlavie, identitu a talent. A práve na ihrisku si každý môže plniť svoje sny a podeliť sa o svoj príbeh s celosvetovou komunitou. Navštív našu stránku a vyber si z našej ponuky futbalových lôpt, ktoré sú repliky oficiálnej lopty ms vo futbale. Táto lopta odštartuje tvoju futbalovú cestu. Neboj sa zažiariť!