adidas
Bezplatné vrátenie tovaru do 30 dní
Zadarmo dodanie viac ako € 50*

Nemeziz

(produkty 99)

Predobjednaj si novú edíciu Exhibit teraz

Nenechaj si ujsť svoj pár a kúp si ho pred oficiálnym spustením predaja 22. januára.

1 / 3
Strana:z 3

FUTBALOVÉ KOPAČKY ADIDAS NEMEZIZ

V kopačkách adidas Nemeziz bez námahy prenikneš každou defenzívou a súperom necháš len oči pre plač. Sú ako stvorené na rýchle zmeny smeru, bleskové presuny a odvážne kúsky s loptou. V kopačkách Nemeziz prenikneš aj tou najsilnejšou obranou a využiješ každú príležitosť.
Vyber si stratégiu
Futbalové kopačky Nemeziz pre mužov, ženy aj deti sú na výber v štýlových farbách, takže nájsť svoj štýl nebude žiadny problém. Dostupné sú tiež v celých aj polovičných veľkostiach a verziách na pevné, indoorové, mäkké povrchy aj umelé trávniky.
Buď Nemeziz

Buď najhoršia nočná mora svojich súperov. Vďaka špičkovej futbalovej technológii budeš môcť riskovať a hrať podľa seba.

Unikátna konštrukcia z bandáží ti umožní ukázať majstrovskú obratnosť a pohyblivosť. Technológia podrážky Torsionframe sa postará o flexibilitu a responzívnosť. Dizajn špičky Agility Weave ti pomôže bez problémov prekľučkovať obranou súpera. Textilné zvršky ti zabezpečia dokonalý kontakt s loptou a odolnosť.

Ak chceš bez námahy preniknúť obranou a pokoriť svojich súperov, kopačky Nemeziz sú pre teba dokonalým spoločníkom. Budeš v nich hrať s dokonalou presnosťou a nezastaviteľnou obratnosťou.