alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Nemeziz

 
[7]
Kolíky Replacement Soft Ground Conical
Kolíky Replacement Soft Ground Long

Kopačková inovácia adidas Nemeziz

Revolúcia na futbalovom ihrisku sa volá Nemeziz. Ak patríš medzi hráčov, v ktorých koluje bojovnícka krv, a chceš to dotiahnuť vždy do víťazného konca, tieto kopačky sú pre teba. Vieme, že na to, aby si bol počas zápasu najlepšou verziou samého seba, musíš byť čo najmenej obmedzovaný. Navrhli sme pre teba Nemeziz, ktoré ti v tomto vyhovejú. Ich špeciálny dizajn sa krásne prispôsobí tvojej nohe a ty už nebudeš chcieť kopať do lopty v ničom inom. 

Čo všetko Nemeziz od adidas ponúkajú? 

Nemeziz si obľúbiš najmä vďaka tomu, že ti sadnú a poskytnú okamžitý komfort. To sa zvyčajne totiž pri iných kopačkách udeje až po nejakom čase nosenia, resp. v prípade, keď sa kopačky nalomia. adidas Nemeziz sú príjemné na dotyk. Majú taktiež vynikajúcu stredne vysokú konštrukciu na spevnenie chodidla a upevňujú aj tvoj členok. V prípade bezšnúrkových kopačiek zase máš omnoho väčšiu kontaktnú plochu a elastický vrch dopomáha k efektívnejším kopnutiam. adidas Nemeziz, resp. jeho dizajn má korene v dávnej histórii. Keď si ich natiahneš, dokonale obopnú tvoju nohu, takže sa nemusíš báť, že by ti znižovali výkon a tvoje chodidlo by v kopačke "plávalo". Toto sme dosiahli aj vďaka elastickým páskam rôznych šírok a tuhosti tak, aby sme nakombinovali ideálny mix. Taký, ktorý bude tvoju nohu chrániť vždy, keď sa rozhodneš protihráča prudko obísť alebo zmeniť smer. A práve tieto elastické pruhy boli používané kedysi v starovekom boji či tanci. Do podrážky sme vložili polyuretán, aby si exceloval aj na pevnom povrchu. Na umelé trávniky si nájdeš svoj Nemeziz tiež – máme modely s gumenou podrážkou, vďaka ktorej sa ti bude hrať omnoho ľahšie. Nemeziz sa okrem maximálnej funkčnosti pýšia aj špecifickým vzhľadom, takže ťa s nimi na ihrisku rozhodne nik neprehliadne. Okrem výraznej potlače majú aj jedinečný dizajn s práve príznačným elastickým obopnutím nohy a všetkému kraľujú charakteristické 3-Stripes.