alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Obuv · Continental80

 
[3]

Nostalgická inovovaná obuv

adidas má rád klasiku a rád ju vracia späť po vynovení. To je aj prípad obuvi Continental 80, ktorá už tu raz bola na začiatku osemdesiatych rokov minulého storočia. Za tie roky sa technológia výroby zlepšila, čím sa zároveň zvýšil aj rozsah možností, ako tieto tenisky využiť. Obuv v rámci rady Continental 80 dnes vďaka tomu ponúka tenisky, ktoré sú z rôzneho materiálu a všelijakého dizajnu.

Klasicky aj v štýle metra

V ponuke obuvi Continental 80 nájdete viacero typov obuvi s patričnými rozdielmi. Vernou reedíciou pôvodnej verzie tenisiek je model Continental 80 Shoes, ktorý sa nesie na rozdelenej gumenej podrážke. Vo vnútri tenisky sa nachádza funkčná vložka OrthoLite®, ktorá zabraňuje, aby vznikali baktérie a huby, ale zároveň aj zvyšuje komfort pri nosení. Čo sa týka medzipodrážky, tak tá je vyrobená z materiálu EVA, vďaka čomu sú tieto tenisky ľahšej hmotnosti. Tenisky Continental 80 môžu mať semišový alebo kožený povrch. Významný je dvojodtieňový prúžok a samozrejme ich štýlový retro výzor. Inak sa v nich využívajú rovnaké technológia ako pri type Continental 80 Shoes. Vďaka spolupráci adidas s londýnskym správnym orgánom Transport for London vznikli tenisky Originals x TfL Continental 80, ktoré sú v štýle londýnskeho metra. Spolupráca priniesla tvorbu špeciálnej kolekcie šiestich modelov, kde každý z nich reprezentuje dve linky londýnskeho metra, čím sú tieto tenisky obzvlášť výnimočné. Môžete ich nosiť nielen pri športe, ale aj do mesta a ulíc. Reliéfne logá sa vždy nachádzajú na päte. Vložky vo vnútri tenisiek z tejto vzácnej kolekcie sú kožené s logom trojlístka. Inak sa v nich využíva rovnaká technológia ako pri iných modeloch, rozdiel však spočíva v grafike, dizajne a ich nezameniteľnom looku. Powerphase tenisky sú zasa dobrou voľbou pre váš tréning. Ide o archívny kúsok z roku 1987, ktorý patril do kolekcie Fitness. Navonok je vidieť luxusnú prvotriednu kožu s nápisom adidas na bočnej strane.