alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Výpredaj futbalovej obuvi

 
[14]

Kvalitné kopačky vo veľkom výpredaji futbalovej obuvi

Máš doma malého futbalistu alebo patríš k vášnivým hráčom futbalu? Doplň svoju futbalovú výbavu o kvalitné adidas kopačky, s ktorými sa tvoja hra stane vášňou! Vo výpredaji futbalovej obuvi nájdeš široký sortiment kopačiek, ktoré sa hodia na rôzne povrchy, či už potrebuješ kopačky k hre na klasickom alebo umelom trávniku alebo rád hráš futbal v športovej hale. Ponuka modelov z výpredaja futbalovej obuvi je skutočne pestrá, stačí si už len vybrať tie svoje!

V outlete futbalovej obuvi nájdeš kopačky rôzneho strihu a farieb

Vyber si z rôznych variantov a prevedení futbalovej obuvi s textilným alebo ľahkým zvrškom, ktorá pohodlne sadne tvojim nohám! Kopačky s klasickým strihom a s mechanicky tkaným textilným zvrškom majú veľmi prispôsobivú konštrukciu, čím je tvoje chodidlo pevné aj počas rýchleho behu. Kopačky s rozdelenou podrážkou a stabilizačným dielom sa zasa skvelo hodia na pevné povrchy. Kolíky na podrážke sú usporiadané tak, aby si aj pri väčšej rýchlosti dokázal počas behu zmeniť smer. V outlete futbalovej obuvi však nájdeš aj stredne vysoké kopačky, ktoré sa dokonalo hodia na hru na umelom futbalovom trávniku. Tento typ kopačiek má priliehavý stredne vysoký zvršok, ktorý drží tvoju nohu aj počas rýchleho behu v bezpečí. Ich klasický strih s gumenou podrážkou potrebuje každý futbalista k rýchlemu behu a náhlej zmene smeru.

Kopačky, aké chce mať doma každý futbalista

Mnohé kúsky z outletu futbalovej obuvi majú prispôsobivú konštrukciu s flexibilnou podrážkou, ktoré tvojim nohám pri hre zabezpečia stabilitu a plynulý dynamický pohyb. Elastické šnúrovanie a jazyk nielen spevnia nohy každého futbalistu, ale uľahčia aj prezúvanie. Kolíky kopačiek dizajnéri navrhli tak, aby každého hráča držali pevne na zemi a vždy tak mohol byť o niekoľko krokov pred súpermi. Ak teda túžiš po kvalitných a spoľahlivých adidas kopačkách, v ktorých môžeš zahviezdiť na každom tréningu alebo zápase, vo veľkom adidas výpredaji futbalovej obuvi si každý tínedžer či dospelý futbalista určite príde na svoje! A teraz za skvelé akciové ceny!