alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Rugby výstroj

 
[62]

Rugby je síce krásny, ale aj tvrdý šport. Okrem tréningu a fyzických zdatností je dôležité dbať na funkčnosť a zároveň pohodlie vybavenia. Samozrejmosťou týchto produktov sú protisklzové materiály a tiež schopnosť udržať pohodlie a sucho.

Šortky All Blacks Rugby Home
Kopačky Malice SG
Kopačky Kakari SG
Kopačky Malice SG
Kopačky Malice Elite SG
Polokošeľa All Blacks Rugby Home
Dres All Blacks Rugby Home
Dres All Blacks Rugby Home
Kopačky Malice Elite SG
Kopačky Kakari Soft Ground
Rugby Adizero RS7 (SG)
Kopačky Kakari Elite SG
Mikina s kapucňou Maori All Blacks Rugby 3-Stripes Full-Zip
Bunda All Blacks Rugby Presentation
AB 3S FZ HD
AB FLEECE
Kopačky Rugby Predator Malice SG
Kopačky Kakari Z.1 SG
Kopačky Rugby Predator Malice SG
Kopačky Rugby Adizero RS7 Soft Ground
Šortky 3-Stripes
Šortky 3-Stripes
Tričko All Blacks Rugby Cotton
Tepláky All Blacks Primeblue Rugby Presentation
Tričko All Blacks Rugby Home
Tepláky All Blacks Rugby 3-Stripes
Polokošeľa All Blacks Rugby Heritage
Tričko All Blacks Rugby Performance
Kopačky Kakari Z.0 Soft Ground
MAORI GRAPHIC T
Tričko All Blacks Rugby Performance
Šortky All Blacks Primeblue Rugby Gym
Polokošeľa All Blacks Rugby
Polokošeľa All Blacks Rugby
Dres All Blacks Rugby Performance Home
Top All Blacks Rugby Performance
Dres Blues Rugby Replica Alternate
Dres Highlanders Rugby Replica Alternate
Tričko All Blacks Lifestyle Crop
Mikina s kapucňou All Blacks Lifestyle
LEIN HOODY Y
AB H SHO
AB H JSY
1 / 2
Strana:z 2

Rugby výstroj ťa pripraví na horúce chvíle a udrží v komforte

Bohatá história rugby si pamätá, že tento šport bol vždy jedným z najtvrdších. Vyžaduje si preto poriadnu prípravu a tou prípravou teraz nemyslíme len tréning. Všetko potrebné k tomuto krásnemu športu  nájdeš aj na stránkach adidas. Začni poriadnym rugby dresom vyrobeným z vysokofunkčných a udržateľných materiálov ktorým oslníš celé ihrisko i tribúnu. Tieto produkty majú za úloh udržať ťa v suchu a komforte aj počas vysokej záťaže. Mnohé dresy z ponuky sú vyrobené z odolného piketu, aby zvládali zápasovú záťaž, ale pokojne ich možno použiť aj na bežné nosenie či fanúšikovskú zábavu. Raglánové rukávy ti predsa pri žiadnej oslavu vyhratého zápasu nebudú brániť v pohybe.

Rugby výbava pre profesionálnych hráčov i zanietených fanúšikov

Profíkov a amatérov nespája len túžba po víťazstve a dokonalých výkonoch. Značka adidas umožňuje všetkým zanieteným fanúšikom nosiť rovnaké vybavenie, v akom medzi sebou súperia najznámejšie rugby kluby na svete. V týchto súpravách sa budeš cítiť na trávniku ako doma. Pohodlná konštrukcia z jemného materiálu a ich vzhľad doplnený efektnými 3-Stripes predsa musí potešiť každého fanúšika rugby. Rovné strihy  produktov z rugby výbavy  potešia všetkých, ktorí nemajú radi príliš priliehavé, ale zároveň ani príliš voľné oblečenie. Ragbyové topy a šortky sú často vyrábané z absorpčného materiálu AEROREADY, takže zvyšujú prúdenie vzduchu k tvojej pokožke a udržia ťa čo najviac v suchu až po posledný hvizd.

Rugby výbava prispôsobená hráčskemu komfortu

Mať kvalitné rugby vybavenie, ktoré je zároveň vyrobené z udržateľných materiálov bolo kedysi sci-fi. No dnes už nie je. Mnohé tieto produkty od adidas obsahujú viac či menej recyklovaného materiálu, čo znamená, že výrobca sa snaží prinášať ekologické materiály a priadzu s väčšinovým podielom vlákna Parley Ocean Plastic. Tieto zložky pochádzajú z plastového odpadu zozbieraného z ostrovov, pláží či pobrežných komunít a sú funkčnosťou na nerozoznanie od klasickej rugby výbavy. Tomu hovoríme od problému k výkonu!