alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

Kolíky do kopačiek

 
[12]

Unikátna stabilita na futbalovom trávniku vďaka kolíkom do kopačiek adidas

Na futbalovom trávniku je stabilita všetkým. Potrebuješ si byť istý, že s každým došľapom, odrazom či rozbehom sa na svoje kopačky môžeš spoľahnúť. Len tak sa budeš môcť sústrediť výhradne na svoju hru, byť pre svoj tím prínosom, potiahnuť ho za víťazstvom a dostať zo seba svoje najlepšie futbalové ja. Niekedy je však rozdiel medzi úspešným začiatkom gólovej akcie a pokazeným osobným súbojom, spojeným so stratou lopty, ukrytý v absolútnych detailoch. A tieto detaily často rozhodujú zápasy. Preto potrebuješ kolíky do kopačiek, ktoré ťa v týchto kľúčových momentoch nesklamú a budú tvojou najlepšou podporou. Neviditeľným elementom, ktorému môžeš veriť.

Kolíky, ktoré posunú tvoju hru vyššie

Medzi kolíkmi do kopačiek adidas nájdeš rôzne typy, podľa toho, čo od svojej kopačky vyžaduješ. Tieto kolíky sú kompatibilné s väčšinou futbalových kopačiek adidas a môžeš ich využiť na zlepšenie gripu tvojich kopačiek alebo si zaobstarať náhradné kolíky v prípade potreby. Sám totiž určite vieš, aké dôležité je byť pripravený na všetko. Správny výber kolíkov potom môže posunúť tvoje kopačky a tým tvoju hru do úplne nových výšin. Akýkoľvek je tvoj štýl či pozícia na ihrisku, určite nájdeš kolíky, ktoré ešte maximalizujú tvoj potenciál a zlepšia tvoje výkony na ihrisku. Môžeš si byť istý, že na trávniku budeš ešte rýchlejší, mrštnejší a s pocitom istoty si dovolíš aj úplne nové triky. Jednoducho vymeň kolíky na svojich kopačkách a tvoje milované páry získajú úplne nový charakter.

Jednoduché na výmenu

Ak si sa rozhodol vymeniť štuple na svojich kopačkách, výmena je úplne jednoduchá. Jednoducho odšróbuješ tie staré a nahradíš ich tými novými. Výmena štupľov je otázka momentu, no tento moment môže rozhodnúť o tvojom neskoršom víťazstve či prehre. Nepodceňuj preto dôležitosť výberu správnych kolíkov, nájdi tie pravé a dovoľ si hrať svoju hru ako nikdy predtým.