alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

X

 
[49]
Launch X Football 2024 Fall Winter image

Éra F50 je tu

Rozhodli sme sa prepracovať dizajn, ktorý sme navrhli špecificky pre najrýchlejších športovcov a športovkyne, a zužitkovať pri tom roky poznatkov zozbieraných z vývoja modelov Nemeziz, X Speedflow a predošlých verzií F50, ako napríklad F50 adizero. Vďaka najnovším špičkovým technológiám sme kopačkám F50 mohli dať druhý dych a vytvoriť obuv, ktorá spĺňa všetky nároky moderných hráčov.
OBJAV F50
1 / 2
Strana:z 2

Staň sa hviezdou zápasu v nezastaviteľných kopačkách adidas X

Kopačky stvorené pre rýchlosť. Ich aerodynamická konštrukcia je navrhnutá tak, aby čo najefektívnejšie spracovali tvoju energiu na rýchlosť, ktorou zaskočíš protihráčov. Svoj potenciál rozvinieš naplno s ultraľahkými kopačkami adidas X, s ktorými posunieš svoj výkon na trávniku na novú úroveň. S týmito kopačkami si pánom lopty ty.

S futbalovou obuvou adidas X sa predvedieš ešte rýchlejšie

Starostlivo zhotovené tak, aby perfektne sedeli na nohách, znižovali odpor vzduchu a zabezpečili výnimočnú obratnosť s loptou. Ako vyzerá najrýchlejšia futbalová obuv na ihrisku? Neprehliadnuteľným dizajnom to len začína. Pre tieto výnimočné kopačky boli vybrané prvotriedne technológie. Ich úlohou je vytvorenie synergie na podporu kľúčových hráčskych vlastností v náročných zápasoch.

Inovatívne technológie v pohybe

Tajomstvo úspechu kopačiek adidas X je v starostlivo vybraných technológiách, ktoré vo vzájomnej súčinnosti vytvárajú pridanú hodnotu. Tvoje prirodzené zručnosti budú s týmito kopačkami vynikať. Hlboko vykrojený golierik Clawcollar stabilizuje chodidlo a dodáva podporu pri prudkých kľučkách a nečakaných únikoch. O optimálny pohyb členkov sa stará ultraľahká podrážka Speedframe, ktorá zároveň aktívne napomáha pri udržiavaní nasadeného tempa. Pri dosiahnutí maximálnej akcelerácie asistuje aj tenký zvršok X-layskin. Tento strategický komponent má za úlohu elimináciu zbytočnej váhy topánok, ktorá by ťa mohla spomaľovať v rozhodujúcich momentoch. Ľahký bezšnúrkový zvršok kopačiek adidas X navyše oceníš aj pri spracovaní lopty vo vysokej rýchlosti. Aj vďaka nemu si budeš vychutnávať taktické výkopy aj kanonádu priamo na bránku. Tlmiaca medzipodrážka s technológiou Boost zasa absorbuje nárazy a istí ťa, ak by sa zápas zvrtol do agresívneho štýlu. Tiež prispieva k rekuperácii energie, aby si nevypadol z rytmu. 3D tvarovaná päta je ďalšia poistka stability a ostré kolíky pod ňou znásobujú priľnavosť pri došliapnutí ako garancia rovnováhy a presnosti pohybu.

Bez ohľadu na tvoj štýl, tempo, ofenzívnu alebo defenzívnu taktiku hry, futbalové topánky adidas X ťa v akcii rozhodne nezradia. Rýchlosť, stabilita a razancia sú vlastnosti, s ktorými ti pomôžu za každých podmienok. Kopačky adidas X nezaskočí ani pevný, ani mäkký povrch, rovnaký výkon podávajú na prírodných aj umelých trávnikoch. A nemusíš ich vyzúvať ani pri indoorových zápasoch.