adidas
Bezplatné vrátenie tovaru do 30 dní
Zadarmo dodanie viac ako € 50*

Futbalová Obuv adidas X

(produkty 92)

Predobjednaj si novú edíciu Exhibit teraz

Nenechaj si ujsť svoj pár a kúp si ho pred oficiálnym spustením predaja 22. januára.

1 / 2
Strana:z 2

FUTBALOVÉ KOPAČKY ADIDAS X

V kopačkách adidas X svojou rýchlosťou prekonáš každého súpera. Vyznačujú sa kultovým golierikom Clawcollar a v spojení so špičkovou futbalovou technológiou predstavujú nezastaviteľnú futbalovú silu. Ukáž svoju rýchlosť a využi každú medzeru v obrane. Kopačky X z teba urobia nezastaviteľnú silu.
Ukáž, čo v tebe je
V kopačkách adidas X budeš hrať maximálne rýchlo a precízne. Sú dostupné v mužských, ženských aj detských veľkostiach a tiež v štýlových farebných kombináciách.
Rýchlosť na akomkoľvek povrchu
Ak chceš ukázať svoju rýchlosť, kopačky X sú stvorené práve pre teba. Vyznačujú sa ultraľahkou konštrukciou a hodia sa na pevný, mäkký či indoorový povrch aj prírodný a umelý trávnik. Ukáž súperom chrbát.
Nezastav sa pred ničím
Využi každú medzierku v obrane vo svoj prospech a zaútoč rýchlosťou blesku.

Vďaka bezšnúrkovému dizajnu sa budeš pohybovať absolútne efektívne. Golierik Clawcollar stabilizuje chodidlo a umožňuje rázne zmeny smeru. Ultraľahká konštrukcia na nezastaviteľnú akceleráciu. Tlmiaca medzipodrážka Boost sa postará o explozívne dávky energie. Ľahký zvršok zo sieťoviny zabezpečí dokonalé spracovanie lopty aj vo vysokej rýchlosti.

Ovládni hru v najrýchlejších kopačkách na planéte. V kolekcii X prekľučkuješ obranou priamo k víťazstvu.