alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

ODOLAJ TLAKU

Zdolaj všetky prekážky na ihrisku v kopačkách z edície X a Predator Match.

X

 
[86]

RÝCHLOSŤ NADOVŠETKO

Ukáž súperom chrbát. V kopačkách z edície adidas X Match ti vďaka ich dokonalému záberu a adaptívnemu dizajnu, ktorý spevňuje chodidlo pri prudkých zmenách smeru, nikto nebude stačiť.
1 / 2
Strana:z 2

Staň sa hviezdou zápasu v nezastaviteľných kopačkách adidas X

Kopačky stvorené pre rýchlosť. Ich aerodynamická konštrukcia je navrhnutá tak, aby čo najefektívnejšie spracovali tvoju energiu na rýchlosť, ktorou zaskočíš protihráčov. Svoj potenciál rozvinieš naplno s ultraľahkými kopačkami adidas X, s ktorými posunieš svoj výkon na trávniku na novú úroveň. S týmito kopačkami si pánom lopty ty.

S futbalovou obuvou adidas X sa predvedieš ešte rýchlejšie

Starostlivo zhotovené tak, aby perfektne sedeli na nohách, znižovali odpor vzduchu a zabezpečili výnimočnú obratnosť s loptou. Ako vyzerá najrýchlejšia futbalová obuv na ihrisku? Neprehliadnuteľným dizajnom to len začína. Pre tieto výnimočné kopačky boli vybrané prvotriedne technológie. Ich úlohou je vytvorenie synergie na podporu kľúčových hráčskych vlastností v náročných zápasoch.

Inovatívne technológie v pohybe

Tajomstvo úspechu kopačiek adidas X je v starostlivo vybraných technológiách, ktoré vo vzájomnej súčinnosti vytvárajú pridanú hodnotu. Tvoje prirodzené zručnosti budú s týmito kopačkami vynikať. Hlboko vykrojený golierik Clawcollar stabilizuje chodidlo a dodáva podporu pri prudkých kľučkách a nečakaných únikoch. O optimálny pohyb členkov sa stará ultraľahká podrážka Speedframe, ktorá zároveň aktívne napomáha pri udržiavaní nasadeného tempa. Pri dosiahnutí maximálnej akcelerácie asistuje aj tenký zvršok X-layskin. Tento strategický komponent má za úlohu elimináciu zbytočnej váhy topánok, ktorá by ťa mohla spomaľovať v rozhodujúcich momentoch. Ľahký bezšnúrkový zvršok kopačiek adidas X navyše oceníš aj pri spracovaní lopty vo vysokej rýchlosti. Aj vďaka nemu si budeš vychutnávať taktické výkopy aj kanonádu priamo na bránku. Tlmiaca medzipodrážka s technológiou Boost zasa absorbuje nárazy a istí ťa, ak by sa zápas zvrtol do agresívneho štýlu. Tiež prispieva k rekuperácii energie, aby si nevypadol z rytmu. 3D tvarovaná päta je ďalšia poistka stability a ostré kolíky pod ňou znásobujú priľnavosť pri došliapnutí ako garancia rovnováhy a presnosti pohybu.

Bez ohľadu na tvoj štýl, tempo, ofenzívnu alebo defenzívnu taktiku hry, futbalové topánky adidas X ťa v akcii rozhodne nezradia. Rýchlosť, stabilita a razancia sú vlastnosti, s ktorými ti pomôžu za každých podmienok. Kopačky adidas X nezaskočí ani pevný, ani mäkký povrch, rovnaký výkon podávajú na prírodných aj umelých trávnikoch. A nemusíš ich vyzúvať ani pri indoorových zápasoch.