adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Futbalová Obuv adidas X

 
[78]

RÝCHLOSŤ NADOVŠETKO

Načo je človeku sila, zručnosti alebo talent, keď nestíha? Ak si najrýchlejší na trávniku, súper má problém. V kopačkách X bude obrana vidieť len tvoj chrbát.

1 / 2
Strana:z 2

FUTBALOVÉ KOPAČKY ADIDAS X

V kopačkách adidas X svojou rýchlosťou prekonáš každého súpera. Vyznačujú sa kultovým golierikom Clawcollar a v spojení so špičkovou futbalovou technológiou predstavujú nezastaviteľnú futbalovú silu. Ukáž svoju rýchlosť a využi každú medzeru v obrane. Kopačky X z teba urobia nezastaviteľnú silu.
Ukáž, čo v tebe je
V kopačkách adidas X budeš hrať maximálne rýchlo a precízne. Sú dostupné v mužských, ženských aj detských veľkostiach a tiež v štýlových farebných kombináciách.
Rýchlosť na akomkoľvek povrchu
Ak chceš ukázať svoju rýchlosť, kopačky X sú stvorené práve pre teba. Vyznačujú sa ultraľahkou konštrukciou a hodia sa na pevný, mäkký či indoorový povrch aj prírodný a umelý trávnik. Ukáž súperom chrbát.
Nezastav sa pred ničím
Využi každú medzierku v obrane vo svoj prospech a zaútoč rýchlosťou blesku.

Vďaka bezšnúrkovému dizajnu sa budeš pohybovať absolútne efektívne. Golierik Clawcollar stabilizuje chodidlo a umožňuje rázne zmeny smeru. Ultraľahká konštrukcia na nezastaviteľnú akceleráciu. Tlmiaca medzipodrážka Boost sa postará o explozívne dávky energie. Ľahký zvršok zo sieťoviny zabezpečí dokonalé spracovanie lopty aj vo vysokej rýchlosti.

Ovládni hru v najrýchlejších kopačkách na planéte. V kolekcii X prekľučkuješ obranou priamo k víťazstvu.

Kopačky ako žiadne iné

Rad futbalových kopačiek adidas X je tu pre všetkých hráčov, ktorí chcú naplno rozvinúť svoj potenciál a vytvoriť na ihrisku poriadny chaos. Ich nezameniteľný dizajn je iba začiatok. Sú skvelým partnerom pre všetkých hráčov, ktorých doménou je rýchlosť. Majú špeciálny zvršok topánky, umožňujúci lepšie cítiť loptu na nohe, takže v porovnaní s inými kopačkami viac vyzdvihujú cit a šikovnosť hráča. Zároveň sú veľmi ľahké a ich podrážka dáva priestor pre dynamický štart, nečakané obrátky a kľučky. Vďaka radu adidas X máte možnosť svojim súperom vyraziť dych rýchlosťou, kontrolou pohybov a ovládaním lopty.

Technológie využité v modeloch adidas X

Tieto prémiové topánky využívajú celý rad špičkových technológií, aby ste z nich dokázali vyťažiť čo najviac v každej sekunde hry alebo tréningu. Golier topánky Clawcollar pevne drží chodidlo na svojom mieste a poskytuje vám tak oporu aj pri veľmi prudkých zmenách smeru. Neuveriteľne ľahká konštrukcia celej topánky vám zasa dáva priestor pre veľké zrýchlenie. Tlmiaca medzipodrážka má vďaka technológii Boost skvelé tlmiace vlastnosti a tiež pomáha vrátiť energiu späť do nôh. Séria kopačiek adidas X je preto určená všetkým hráčom, ktorí sa chcú na futbalovom trávniku prezentovať najmä svojou rýchlosťou. Kopačky sa konštrukčne hodia na všetky základné typy povrchov. Oceníte ich na pevnom a mäkkom povrchu, ale aj pri indoorových zápasoch či na prírodných a umelých trávnikoch. Na všetkých povrchoch budete môcť svojim súperom ukázať číslo dresu na chrbte. Je len na vás, aký povrch si vyberiete a akú podrážku zvolíte. Vďaka kopačkám adidas X zažiarite a odhalíte maximum zo svojho potenciálu.

Nezastaviteľný drive

Dravý dizajn topánky, skvelá podrážka a golierik Clawcollar spolu so špeciálnym zvrškom vám dodajú nezastaviteľný "drive". Vašou doménou bude nielen rýchlosť, ale aj obratnosť a neopakovateľná akcelerácia. Modely sú dostupné v mužských, ženských i detských veľkostiach, preto môžete zažiariť v každej lige a na každej úrovni. Široká škála dostupných farebných kombinácií vám zasa uľahčí skombinovať si svoje kopačky s dresom.