alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Zelená futbalová obuv

 
[30]
Kopačky Predator Mutator 20.3 Laceless Turf
Kopačky Predator Mutator 20.3 Laceless Indoor
Kopačky Predator Mutator 20.3 Low Turf
Kopačky X SPEEDPORTAL.2 Football Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Turf
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Turf
Kopačky X Speedportal.3 Turf
Kopačky X Speedportal.3 Indoor
Kopačky Predator Mutator 20.3 Turf
Kopačky X Ghosted.3 Turf
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Firm Ground
Kopačky X Speedportal+ Artificial Grass
Kopačky X Speedportal+ Firm Ground
Kopačky X Speedportal+ Soft Ground
Kopačky X Speedportal.3 Indoor
Kopačky X Speedportal.3 Firm Ground
Kopačky X Speedportal.3 Multi-Ground
Kopačky Predator Mutator 20.1 Artificial Grass
Kopačky Predator Mutator 20.1 Low-Cut Soft Ground
Kopačky X Ghosted.3 Multi-Ground
Kopačky Predator Mutator 20.3 Indoor
Kopačky Predator Mutator 20.3 Low Multi-Ground
Kopačky Gamemode Knit Firm-Ground
Kopačky Predator Mutator 20.3 Low Indoor

Svieža zelená futbalová obuv pre každého futbalistu

Vyber si z top modelov adidas kopačiek a predveď v nich svoje najlepšie kľučky. Zelená futbalová obuv klasického strihu na mäkké povrchy ovládne nielen loptu, ale aj celé ihrisko a hru. Ponuka je skutočne pestrá! Ľahký sieťovinový zvršok zelených kopačiek spoľahlivo obopne tvoje chodidlo a ani séria po sebe nasledujúcich šprintov neubere nič z tvojej stability. Päta je navyše odľahčená nižšou zadnou časťou. Dopĺňa ich elastický jazyk, vďaka ktorému je ich obúvanie jednoduché a rýchle. Na podrážku bol použitý osvedčený špeciálny materiál, ktorý umocňuje ľahkosť týchto kopačiek. Neprehliadni ponuku zelenej futbalovej obuvi a vyber si kopačky, ktoré ťa podporia na každom zápase!

 Zelená futbalová obuv aj na umelé trávniky

Špecifiká umelej trávy si nárokujú aj originálne vlastnosti kopačiek. Stredne vysoký strih zvršku prirodzene spevňuje chodidlo a zvyšuje jeho stabilitu aj pri rýchlych zmenách smeru pohybu rovnako ako pri akcelerácii. Tento model kopíruje po celej dĺžke medzipodrážka, ktorá tlmí aj pri dopadoch z najvyšších výskokov. Kombináciu spevnenia a flexibility dopĺňa gumená podrážka na umelý trávnik prvej generácie, ktorá ti dá svojím záberom pri rozbehu výhodu a ty tak budeš o krok vpred. V ponuke nájdeš aj podobný model pre umelý trávnik s odolným textilným zvrškom, ktorý je na špičke i päte vyzbrojený priľnavou gumou. Zelená futbalová obuv adidas je tu skrátka pre teba!

Zelené kopačky na indoorové povrchy

Futbal, futsal, či halový futbal majú na svojich indoorových povrchoch vlastné špeciálne požiadavky na športovú obuv. Neváhaj a obuj sa do toho najlepšieho, čo je na trhu. Zelená futbalová obuv ponúka aj stredne vysoké kopačky klasického strihu. Dynamika indoorového futbalu si doslova žiada nadštandardne spevnené chodidlo. O to sa stará maximálne priliehavý textilný zvršok, ktorý dokonale obopína nohu a spoľahlivo spevňuje chodidlo. Model zelených kopačiek je na špičke vybavený kontaktnou plochou so špeciálne priľnavými reliéfnymi výčnelkami vyrobenou technológiou 3D tlače. Touto úpravou kopačiek sa zlepšuje nielen kontrola, ale aj presnosť prihrávok spoluhráčom či striel na bránu.